Burberry Touch for Men woda toaletowa
Burberry Touch for Men EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena jedn. 2.6 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

130
Burberry Touch for Men EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


PROMOCJA

Cena minimalna 211 

Cena jedn. 1.75 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

211 175
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 100 ml
Charakterystyka: Dla Panów
Zalecany na: dzień
Akordy górne: liście fiołka, włoska mandarynka, dzięgiel
Akordy środkowe: drewno cedrowe, gałka muszkatołowa, pieprz biały
Akordy bazy: bób tonka, białe piżmo, wetiwer

Burberry Touch to nowy tysiącletni zapach stworzony w 2000 roku. To magiczny, czarujący dotyk, który mężczyzna przenosi na swoją skórę. Bajeczny bukiet szlachetnej męskości i stylu, wzniosłości uczuć i pełni doznań. Aromatyczne połączenie dosłownie dotyka struny duszy, przekazując całą gamę różnorodnych uczuć. Ponadto każda nuta zapachu ma na celu stworzenie iluzji mocy, maluje obraz odważnego, a wręcz odważnego mężczyzny, który otwarcie deklaruje swoje pragnienia.

Bukiet zapachowy Burberry Touch to zmysłowy dotyk serc kobiet, który ślizga się po męskiej skórze, pozostawiając na niej namiętny i seksowny ślad.

Perfumy dają mężczyźnie wizerunek niezwyciężonego kochanka-bohatera, uwodziciela, zdolnego sprawić kobiecie niesamowitą przyjemność. Skórzane i drzewne akordy nadają temu aromatycznemu hymnowi cudowną tajemnicę i męskość, która przywodzi na myśl bajkowego księcia, szlachetnego rabusia lub wyśmienitego arystokratę. Burberry Touch oddaje nastrój i esencję współczesnego człowieka swoją pasją, oryginalnością, zmysłowością, dynamizmem i ekspresją. Zapach odsłania światu zmysłowe i namiętne przyjemności zrodzone z drżącego dotyku nut perfum na pikantnej skórze.

Butelka Burberry Touch to połączenie klasycznego wzornictwa z innowacyjnym podejściem. Dlatego wysokie, cylindryczne naczynie wykonane jest z przezroczystego szkła, co podkreśla naturalność i naturalność aromatycznej aury. Jednocześnie ideę naturalności i męskości odzwierciedla drewniany cylinder wykonany z drogich ras. Świadczy o pikantności i zmysłowości bukietu, odzwierciedlając spokojną wyrafinowanie bukietu nut perfumeryjnych. Tym samym nazwa marki zapachowo-perfumeryjnej jest w zwięzły sposób naniesiona na kieliszek flakonu, dopasowując kolorystykę do zakrętki i nowoczesności kompozycji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu