Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Burberry Weekend EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

175
weekend EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

109
Opakowanie: 100 ml, 30 ml
Profil: Damska
Rodzaj: kwiatowy
Rok produkcji: 1997
Zalecany na: dzień
Akord górny: mandarynka, rezeda, szałwia
Akord środkowy: irys, cyklamen, niebieski hiacynt, korzenie fiołka, kwiaty brzoskwini, nektarynka, owoce dzikiej róży
Akord bazy: drewno cedrowe, drewno sandałowe, piżmo

Burberry Weekend to lekki i przewiewny słoneczny zapach, który przepływa delikatnością, lekkością i czarującą młodością. Jest utkany z niewidocznych pasm cytrusów i nut kwiatowych, które są wplecione w magiczny wzór, który podkreśla nieskazitelną naturalną czystość i urok. Serce tych perfum kusi nektarynką i kusi zapachem hiacyntowych bukietów, a nuty bazy dopełniają całość eleganckimi nutami cedru i drzewa sandałowego. Burberry to znacznie więcej niż tylko marka, to żywa legenda, która rozbrzmiewa w sercach i umysłach milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Ta nazwa stała się symbolem prawdziwego wyrafinowania i jednocześnie luzu, symbolem prawdziwego smaku i stylu bez fałszu.

Burberry Weekend to zapach na co dzień, który jednocześnie jest w stanie ozdobić codzienne życie bogatą kolorystyką jasnego słońca, porannego lasu i letniego nieba. Nie można go nazwać niepozornym ani prostym, z pewnością wyróżni swojego właściciela z tłumu, ale zrobi to z wdziękiem i zgodnie ze wszystkimi kanonami prawdziwego angielskiego stylu. Kobiecy i miękki, wydaje się podkreślać i ujawniać naturalną kobiecą elegancję i wyrafinowanie. Ten wyjątkowy zapach prezentowany jest w butelce z matowego szkła, która jest wykonana w stylu nowoczesnej rzeźby.

Burberry Weekend to otwartość i szczerość uczuć, wieczór przy ognisku z ukochaną osobą, delikatność ciepłego wiosennego wiatru i złote promienie słońca. Ten zapach jest syntezą dwóch pozornie przeciwstawnych zasad. Perfumiarze Burberry starali się połączyć w tym zapachu obraz nowoczesnego miasta z jego dynamiką i rytmem, a także spokojem i spokojem natury. Właściciel Burberry Weekend jest niezależny, wolny i młody. W jej rękach cały świat ludzi, z którymi swobodnie się bawi, ale jednocześnie jest w harmonii z naturą, aw jej sercu żyje prawdziwa i szczera miłość. Idzie ulicą, jakby unosząc się nad ziemią, a jej ramiona czule osłaniają delikatne promienie słońca. A nawet gdy niebo zasnuwają chmury, zawsze towarzyszy jej jej mała magia, która w każdej chwili pozwoli poczuć się w ramionach ciepłego letniego wiatru.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Burberry Weekend opinie

Brak opinii o tym produkcie