Bvlgari Black woda toaletowa
Bvlgari Black EDT Woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml

Cena :

BRAK CENY
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 75 ml
Promowany na: dzień, wieczór
Akord górny: róża, herbata zielona, bergamotka
Akord środkowy: drzewo sandałowe, jaśmin, drewno cedrowe
Akord bazy: piżmo, ambra, wanilia, skóra, mech dębowy

Historia słynnej perfumerii rozpoczęła się wraz z otwarciem małej perfumerii w XVIII wieku. Stało się to we Włoszech, a dziś Bvigari to rodzinna pamiątka, która w każdej butelce tworzy niepowtarzalne arcydzieło, które wieńczy już stworzoną biżuterię. A sama butelka jest zawsze wyjątkowa i wykwintna. Zapach Bvigari Black, stworzony w 1998 roku, nadal nie pozostawia nikogo obojętnym: ani mężczyzn, ani kobiet.

Butelka perfum, która wygląda jak czarne koło? A może przypomina komuś obiektyw aparatu? Młodzi, nowocześni ludzie, lekkomyślni podróżnicy po całym świecie, z aparatem w dłoniach. Takie życie nie każdemu przypadnie do gustu, podobnie jak aromat zielonej herbaty Lapsang Souchong, z której wydobywa się Bvigari Black. To bardzo specyficzna herbata, która w połączeniu z bergamotką wywołuje u różnych ludzi na ogół zupełnie przeciwne emocje. Ktoś myśli, że pachnie drewnem, sosną, innym zapach gumy i słychać pisk hamulców. Wtedy aromat staje się naprawdę drzewny zmieszany z kwiatowym, jaśminowy brzmi jasno.

Zapach Bvigari Black, dla młodych ludzi, ale młodych nie tylko w wieku, ponieważ możesz podróżować po świecie tylko z młodością w duszy. Każdy może uchwycić kwiat, letnią rzekę, wspaniały las i cieszyć się życiem. Ale praca się piętrzy, miejska metuszka i ludzie zapominają o zapachu dobrej adrenaliny. Pociąg w kolorze Bvigari Black ponownie budzi kontrowersje: niektórym bliżej zapachem skóry drogiego wnętrza samochodu, innym wygodniej jest w motocyklowej kurtce. Mocne nuty piżma i bursztynu czarują i obiecują tajemnicę, a może właśnie zachodzi słońce, czas spędzić noc i rozpalić ognisko? A na koniec subtelnie, delikatnie, ale uporczywie pojawia się aromat słodkiej wanilii, który zaczyna wabić i przyciągać dosłownie każdego, kto wdychał nuty tych perfum. Podobnie jak wspomnienia z dzieciństwa, matki pachnącej wanilią, która pochodzi z kuchni mojej mamy, wszystko to są miłe wspomnienia, które wciąż mogą przywrócić wszystkim ten beztroski czas. W końcu zarówno biznesmen, jak i zręczny zawodnik, jak nowoczesna kobieta, mają takie chwile wspomnień z tajemnic. Generalnie zapach jest wyjątkowy i niepowtarzalny na każdej skórze io każdej porze roku: zimą rozgrzewa, a latem pobudza do poszukiwania przygód.

Krótki opis marki:

barcode do produktu