Bvlgari BLV Pour Homme woda toaletowa
Bvlgari BLV Pour Homme EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

BRAK CENY
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 100 ml
Charakterystyka: Dla Panów
Produkowany od: 2001
Propozycja na: dzień
Akordy górne: drzewo sandałowe, ziarna kardamonu
Akordy środkowe: galangal, jałowiec, korzeń imbiru
Akordy bazy: zielone liście, kwiaty tytoniu, drzewo tekowe

Założyciel marki Bvlgari, jubiler Sotirios Bulgaris pochodził z małej greckiej wioski położonej w regionie Epiru. W 1884 r. Przeniósł się do Włoch i otworzył sklep jubilerski w Rzymie. Umiejętności Sotirio (jak go nazywano po włosku) pozwoliły osiągnąć wielki sukces. Jego dwaj synowie odziedziczyli talent po ojcu, ale każdy na swój sposób: jeden interesował się sztuką, drugi, Giorgio, był urodzonym biznesmenem. Urokliwy wygląd i towarzyszące mu szczęście pozwoliły podnieść firmę ojca na nowy poziom: w latach 50. firma Bulgari stała się popularna, a do lat 80. osiągnęła szczyt sławy. Synowie Giorgio, stając na czele firmy, z powodzeniem kontynuowali rozwój Bulgari, przekształcając go w szanowany dom jubilerski. Rozszerzając zakres marki, w 1993 roku wnuki greckiego jubilera otworzyły spółkę zależną „Perfumery Bulgari”, która osiągnęła godne wyniki na światowym rynku perfumeryjnym.

Perfumy dla mężczyzn Bvlgari BLV zostały zaoferowane przez firmę w 2001 roku i nie straciły na aktualności do dziś. Zapach Bvlgari Blv dla mężczyzn będzie godnym wykończeniem wyglądu szanowanego mężczyzny, będzie wspaniałym prezentem na każdą okazję. Perfumy według perfumiarza Stefana Jellinka to absolutny luksus i doskonały prezent sam w sobie, a jeśli jest to zapach od Bvlgari, to podwójny prezent. Doskonałość kompozycji wyselekcjonowanej przez perfumiarzy zadowoli najbardziej wyrafinowany gust. To idealny wybór dla biznesmena, którego credo polega na wzbudzaniu szacunku przed przystąpieniem do negocjacji, a co ważniejsze, harmonii ze swoim instynktem, to cechy współczesnej Odysei, przebiegłości, czasem wręcz podstępny, ale jednocześnie powściągliwy.

Bazą zapachu Bvlgari BLV są korzenne nuty imbiru i kardamonu połączone z aromatycznym drzewnym zapachem drzewa sandałowego. BLV łączy w sobie zmysłowość i świeżość, tworząc idealny kwadrat kontrastów: rozmowa, którą zapoczątkowały kwiaty imbiru i tytoniu, odkrywa serce perfum: z iglastym motywem galangalu, nutą świeżego zapachu liści miłorzębu japońskiego „miłorzębu” - "srebrna morela" lśni olśniewająco. Świeżość egzotycznych aromatów stopniowo staje się cieplejsza i delikatniejsza, łącząc się z bazowymi nutami piżma, drzewa sandałowego i cedru. Kompozycja Bvlgari Blv to ucieleśnienie ducha luksusu i elegancji, nieodzowny element wizerunku współczesnego biznesmena.

Krótki opis marki:

barcode do produktu