Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bvlgari Eau Parfumee Au The Bleu EDC woda kolońska 75 ml

woda kolońska 75 ml

Cena :

229
Zawartość: 75 ml
Profil: unisex
Wydane w roku: 2015
Propozycja na: dzień
Górny akord: pachnotka, lawenda
Środkowy akord: fiołek, herbata
Bazy akord: irys, piżmo

W 2015 roku Daniela Roche-Andrier wprowadziła ten zimny zapach na rynek całego świata. Wdzięczna butelka w błękitnym kolorze została stworzona przez Esthete i wykwalifikowanego projektanta Thierry'ego De Baschmakoffa. Swoją wspaniałością pokazują, jak surowy i głęboki jest ten zapach, przywołując głębię zimnego błękitnego morza. Pachnące i wyrafinowane nuty tonizujących liści zielonej herbaty nieoczekiwanie współgrają z delikatnym ogrodem, otoczonym kwiatami irysa i wyśmienitej lawendy. Perfumy otulą Cię subtelną ciszą wczesnej wiosny, pięknem przyrody, delikatnością kwitnących drzew i dodadzą ogromnego przypływu energii. Każda właścicielka może go łatwo zdobyć i nie myśląc o niczym, udać się z nim w niesamowitą podróż pełną zabawnych nastrojów, miłości własnej i podziwu dla życia.

Krótki opis marki:

Od ponad wieku firma BVLGARI wyznacza kierunek włoskiej biżuterii.
Wybiegający w przyszłość, twórczy duch, który nigdy nie przestaje czerpać inspiracji z ponadczasowego piękna sztuki greckiej i rzymskiej, nadając jej jednocześnie charakterystyczny, współczesny charakter.
Marka Grecka jak jego założyciel, Sotirio Bulgari - i Romańska jak kultura, którą przyjął.
Czysty luksus uzyskany dzięki odważnym połączeniom, szlachetnym materiałom, czystości wzornictwa i skrupulatnej dbałości o szczegóły. W Rzymie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a także w Tokio i Dubaju nazwa BVLGARI oznacza biżuterię, doskonałość i prestiż. Najlepszy wyraz stylu i piękna.

barcode do produktu