Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bvlgari Goldea EDP Woda perfumowana 25 ml

woda perfumowana 25 ml

Cena :

139
Goldea EDP Woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 50 ml

Cena :

254 202
Goldea EDP Woda perfumowana 90 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 90 ml

Cena :

297 258
Pojemność: 25 ml, 50 ml, 90 ml
Zalecany na: dzień, wieczór
Akordy górne: kwiat włoskiej pomarańczy, malina, bergamotka kalabryjska, piżmo
Akordy środkowe: ylang-ylang, kwiat jaśminu, piżmo
Akordy bazy: piżmo ambrowe, papirus, paczula

Marka modowa Bvlgari wypuściła w 2015 roku nowy damski zapach Goldea. W tłumaczeniu nazwa perfum oznacza „Boginię złota”, a zawarte w nim składniki wyraźnie podkreślają szlachetny dźwięk. Jakby wszystkie bogactwa świata, wszystkie klejnoty i dziedzictwo zostały wcielone razem i zmieściły się w małym naczyniu. Każdy właściciel perfum może poczuć się jak królowa, którą wszyscy kochają. Bogate brzmienie zapachu zaczyna się od pierwszych akordów szlachetnego piżma, figlarnej bergamotki, soczystych malin i najdelikatniejszego kwiatu pomarańczy. W drugim akcie zaczynają kwitnąć lekkie kwiatowe aromaty jaśminu i ylang-ylang. Swoisty i niepowtarzalny akcent papirusu doda perfumom blasku, jakby zwykła, codzienna rzecz, która zachowuje głęboki sens i ma wielką wartość dla całej kompozycji. Wyrafinowana i luksusowa butelka Bvlgari Goldea podkreśla wyjątkowość zapachu, tak jakby pierścionek wykonany z czystego złota ozdobiony szlachetnym kamieniem.

Krótki opis marki:

Od ponad wieku firma BVLGARI wyznacza kierunek włoskiej biżuterii.
Wybiegający w przyszłość, twórczy duch, który nigdy nie przestaje czerpać inspiracji z ponadczasowego piękna sztuki greckiej i rzymskiej, nadając jej jednocześnie charakterystyczny, współczesny charakter.
Marka Grecka jak jego założyciel, Sotirio Bulgari - i Romańska jak kultura, którą przyjął.
Czysty luksus uzyskany dzięki odważnym połączeniom, szlachetnym materiałom, czystości wzornictwa i skrupulatnej dbałości o szczegóły. W Rzymie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a także w Tokio i Dubaju nazwa BVLGARI oznacza biżuterię, doskonałość i prestiż. Najlepszy wyraz stylu i piękna.

barcode do produktu

Bvlgari Goldea opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii