Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty: Bvlgari Man In Black Essence

Bvlgari Man In Black Essence EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

279
Pojemność: 100 ml
Płeć: Mężczyzna
Wydany w roku: 2017
Propozycja na: wieczór
Nuta górna: aromatyczne przyprawy, złoty rum
Nuta środkowa: akordy kwiatowe, piżmo
Nuta podstawy: drzewo gwajakowe, akord orientalny, żywica

Zapoczątkowana przez luksusowy dom jubilerski Bvlgari, seria ekspresyjnych zapachów Man In Black przenosi nas z powrotem do początków prawdziwej, naturalnej odwagi, na nowo definiuje tradycję nowoczesnej sztuki węchowej i rezonuje z setkami tysięcy szanowanych dżentelmenów. W 2017 roku miała miejsce kolejna reedycja oryginalnych perfum, które otrzymały nazwę Bvlgari Man In Black Essence. Według autorów zapach może śmiało rościć sobie miano prawdziwego afrodyzjaku i przenosi innych w samo serce gorącej Afryki, gdzie wciąż panują prawa dzikiej przyrody, a w powietrzu unosi się atmosfera prawdziwej męskości.

Perfumy promują naturalny urok odwagi, która nie wymaga dodatkowych akcentów i bez przesady staje się główną cechą, której poszukują współczesne młode panie u płci przeciwnej. Kolorową buteleczkę z wodą perfumowaną zdobi tradycyjny afrykański ornament, nawiązujący do legend o fantastycznym bogu piorunów, deszczu i błyskawic, który według historii stał się łącznikiem między światem rzeczywistości a bóstwem. Oryginalna piramida przeszła pewne zmiany, które perfumiarz Alberto Morillas postanowił wyrazić intensywnymi akordami egzotycznych odcieni, zmieszanymi z majestatycznym brzmieniem drogiego kubańskiego rumu. To właśnie ta nuta w połączeniu z bogatym bukietem orientalnych przypraw otwiera brzmienie kompozycji Bvlgari Man In Black Essence, deklarując kontrastowy i nieprzewidywalny charakter perfum. Gama serduszkowa odzwierciedla nienaganny styl właściciela zapachu i dźwięki z nutami kwiatów, wzmocnionymi piżmowym aspektem.

Krótki opis marki:

Od ponad wieku firma BVLGARI wyznacza kierunek włoskiej biżuterii.
Wybiegający w przyszłość, twórczy duch, który nigdy nie przestaje czerpać inspiracji z ponadczasowego piękna sztuki greckiej i rzymskiej, nadając jej jednocześnie charakterystyczny, współczesny charakter.
Marka Grecka jak jego założyciel, Sotirio Bulgari - i Romańska jak kultura, którą przyjął.
Czysty luksus uzyskany dzięki odważnym połączeniom, szlachetnym materiałom, czystości wzornictwa i skrupulatnej dbałości o szczegóły. W Rzymie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a także w Tokio i Dubaju nazwa BVLGARI oznacza biżuterię, doskonałość i prestiż. Najlepszy wyraz stylu i piękna.

barcode do produktu

Bvlgari Man In Black Essence opinie

Produkt w tej chwili nie ma żadnych opinii