Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bvlgari Man Wood Essence EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

424 285
Man Wood Essence EDP Woda perfumowana 60 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 60 ml

Cena :

289 219
EDP - Eau de Parfum
Opakowanie: 100 ml, 60 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Rodzaj: drzewny
Wprowadzony w: 2018
Polecany na: dzień
Górny akord: cytrusy, skórka cytryny, cukier, liść kolendry
Środkowy akord: wetiwer, drewno cedrowe, cyprys
Bazy akord: benzoes

Znana włoska marka Bvlgari wydała oryginalny i niezapomniany aromat drzewno-orientalny dla rezydenta nowoczesnej metropolii, który stara się poznać magię przyrody i stać się jej częścią. Ponieważ jego osobowość jest chętna do eksperymentów, cieszy się, że otrzymał lawinę nowych wrażeń i emocji. Wybitny mistrz Alberto Morillas zobaczył bohatera tej perfumowanej wody. Aby rozpocząć kompozycję, użył cytrusów, które natychmiast przyciągają uwagę, subtelnie „drażnią” i niesamowicie kuszą. Potem w grę wchodzą ekscytujące nuty „serca” - wetyweria i cyprys. Wyrafinowana baza urzeka szlachetnością tandemu cedru i kolendry.

Perfumy Bvlgari Wood Essence wyobraża niespieszny spacer po cudownym lesie iglastym, który nagle zamienia się w nieprzewidywalną i ekscytującą przygodę. Wygląda na to, że za każdym drzewem kryje się tajemnica, czujesz się jak średniowieczny rycerz, który musi uratować piękną księżniczkę ... Nic więc dziwnego, że ten właściciel będzie chciał powracać do tego pachnącego hitu we wspaniałej kolekcji Bvlgari Man.

Krótki opis marki:

Od ponad wieku firma BVLGARI wyznacza kierunek włoskiej biżuterii.
Wybiegający w przyszłość, twórczy duch, który nigdy nie przestaje czerpać inspiracji z ponadczasowego piękna sztuki greckiej i rzymskiej, nadając jej jednocześnie charakterystyczny, współczesny charakter.
Marka Grecka jak jego założyciel, Sotirio Bulgari - i Romańska jak kultura, którą przyjął.
Czysty luksus uzyskany dzięki odważnym połączeniom, szlachetnym materiałom, czystości wzornictwa i skrupulatnej dbałości o szczegóły. W Rzymie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles, a także w Tokio i Dubaju nazwa BVLGARI oznacza biżuterię, doskonałość i prestiż. Najlepszy wyraz stylu i piękna.

barcode do produktu