Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bvlgari Omnia Amethyste EDT Woda toaletowa 25 ml

EDT woda toaletowa 25 ml

Cena :

116
Omnia Amethyste EDT woda toaletowa 40 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 40 ml

Cena :

175
Omnia Amethyste EDT woda toaletowa 65 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 65 ml

Cena :

219
Eau de Toilette - EDT
Pojemność:
Linia: Dla Pań
Rodzaj: drzewno - kwiatowo - piżmowy
Wprowadzony w: 2012
Propozycja na: dzień
Akordy górne: grejpfrut różowy, akordy zielone
Akordy środkowe: irys, róża damasceńska
Akordy bazy: heliotrop, nuta drzewna

Co może być bardziej atrakcyjne niż lśniące serce klejnotu, urzekające delikatną kobiecą naturę jednym spojrzeniem. Okazuje się, że na podobnej zasadzie powstają arcydzieła nie tylko biżuterii, ale także przemysłu perfumeryjnego: z inspiracji magicznymi przelewami tajemniczego ametystu powstało jedno z najlepszych aromatycznych rozwiązań naszych czasów - Bvlgari Omnia Ametyst. Perfumy te są wykonane w zdecydowanie wyrafinowany sposób, co znajduje odzwierciedlenie w rozwoju bukietu kompozycji oraz w designie drogocennego opakowania. Bvlgari Omnia Amethyste przeznaczony jest przede wszystkim dla młodych kobiet, które czują siłę swojego uwodzenia i nie ukrywają jej.

Bukiet perfum odsłania się tak spokojnie i niespiesznie, jak serce młodej damy przed otaczającym ją światem. Wyrafinowanie komponentów kompozycyjnych nie mogło nie znaleźć odzwierciedlenia w ogólnym powiewie wody toaletowej: aromat robi naprawdę czarujące wrażenie bez dodatkowych akordów obsesji czy nieprzyjemnej słodyczy. Filozofia tych perfum nie jest na próżno podyktowana jednym z najbardziej powściągliwych i jednocześnie atrakcyjnych klejnotów, jakie kiedykolwiek znano ludzkości, ametystowi. Nie bez powodu ten kamień patronuje harmonii bytu i przejrzystości wewnętrznej struktury ludzkiego świata, ponieważ to właśnie te cechy są najlepszymi wskaźnikami młodej kobiety. Podobnie Bvlgari Omnia Amethyste nie spieszy się, aby ujawnić pełne pasji strony już niedoświadczonej natury. Głównym zadaniem wody toaletowej jest zaciekawienie i uwodzenie,

Ta woda toaletowa pomoże Ci zawsze pozostać w najlepszej roli, ponieważ jest wspaniałym dodatkiem do każdego życiowego obrazu młodej damy. Jeśli chodzi o opakowanie atrakcyjnej wody toaletowej, to (co stało się dobrą tradycją słynnego producenta) jest wykonane w klasycznym stylu marki. Butelkę tworzą dwa półkoliste pierścienie-kule o niezwykle liliowym kolorze, których zawiłości sugerują mistyczne fantazje. To połączenie butelki i zakrętki przywodzi na myśl symbol nieskończoności stylu i wdzięku, co doskonale odzwierciedla mechanizm działania Bvlgari Omnia Amethyste.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Bvlgari Omnia Amethyste opinie

Brak opinii o tym produkcie