Bvlgari Omnia Amethyste woda toaletowa
Bvlgari Omnia Amethyste EDT Woda toaletowa 40 ml
woda toaletowa 40 ml

Cena jedn. 6.62 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

265
Bvlgari Omnia Amethyste EDT woda toaletowa 65 ml
woda toaletowa 65 ml


Cena jedn. 4.6 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

299
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Eau de Toilette - EDT
Pojemność:
Linia: Dla Pań
Rodzaj: drzewno - kwiatowo - piżmowy
Wprowadzony w: 2012
Propozycja na: dzień
Akordy górne: grejpfrut różowy, akordy zielone
Akordy środkowe: irys, róża damasceńska
Akordy bazy: heliotrop, nuta drzewna

Co może być bardziej atrakcyjne niż lśniące serce klejnotu, urzekające delikatną kobiecą naturę jednym spojrzeniem. Okazuje się, że na podobnej zasadzie powstają arcydzieła nie tylko biżuterii, ale także przemysłu perfumeryjnego: z inspiracji magicznymi przelewami tajemniczego ametystu powstało jedno z najlepszych aromatycznych rozwiązań naszych czasów - Bvlgari Omnia Ametyst. Perfumy te są wykonane w zdecydowanie wyrafinowany sposób, co znajduje odzwierciedlenie w rozwoju bukietu kompozycji oraz w designie drogocennego opakowania. Bvlgari Omnia Amethyste przeznaczony jest przede wszystkim dla młodych kobiet, które czują siłę swojego uwodzenia i nie ukrywają jej.

Bukiet perfum odsłania się tak spokojnie i niespiesznie, jak serce młodej damy przed otaczającym ją światem. Wyrafinowanie komponentów kompozycyjnych nie mogło nie znaleźć odzwierciedlenia w ogólnym powiewie wody toaletowej: aromat robi naprawdę czarujące wrażenie bez dodatkowych akordów obsesji czy nieprzyjemnej słodyczy. Filozofia tych perfum nie jest na próżno podyktowana jednym z najbardziej powściągliwych i jednocześnie atrakcyjnych klejnotów, jakie kiedykolwiek znano ludzkości, ametystowi. Nie bez powodu ten kamień patronuje harmonii bytu i przejrzystości wewnętrznej struktury ludzkiego świata, ponieważ to właśnie te cechy są najlepszymi wskaźnikami młodej kobiety. Podobnie Bvlgari Omnia Amethyste nie spieszy się, aby ujawnić pełne pasji strony już niedoświadczonej natury. Głównym zadaniem wody toaletowej jest zaciekawienie i uwodzenie,

Ta woda toaletowa pomoże Ci zawsze pozostać w najlepszej roli, ponieważ jest wspaniałym dodatkiem do każdego życiowego obrazu młodej damy. Jeśli chodzi o opakowanie atrakcyjnej wody toaletowej, to (co stało się dobrą tradycją słynnego producenta) jest wykonane w klasycznym stylu marki. Butelkę tworzą dwa półkoliste pierścienie-kule o niezwykle liliowym kolorze, których zawiłości sugerują mistyczne fantazje. To połączenie butelki i zakrętki przywodzi na myśl symbol nieskończoności stylu i wdzięku, co doskonale odzwierciedla mechanizm działania Bvlgari Omnia Amethyste.

Krótki opis marki:

barcode do produktu