Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Bvlgari Omnia Coral EDT Woda toaletowa 25 ml

EDT woda toaletowa 25 ml

Cena :

149
Omnia Coral EDT woda toaletowa 40 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 40 ml

Cena :

172
Omnia Coral EDT woda toaletowa 65 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 65 ml

Cena :

224
Opakowanie: 25 ml, 40 ml, 65 ml
Profil: Damska
Rok wydania: 2012
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: czerwone jagody goji, kalabryjska bergamotka
Akordy środkowe: kwiat hibiskusa, lilia wodna, pestki granatu
Akordy bazy: cedr virginia, piżmo

Co najlepiej podkreśla odwagę i śmiałość kobiecej natury? Co stanie się tym wyjątkowym potwierdzeniem piękna wewnętrznego i zewnętrznego? Tylko pachnąca aura Bvlgari Omnia Coral, stworzona w 2012 roku dla tych piękności, które nie są przyzwyczajone do powstrzymywania swoich emocji i uczuć. To niezaprzeczalnie jasna i energiczna osobowość, która zadziwia swoim wdziękiem i naturalnością. Piękno właścicielki zapachu Bvlgari Omnia Coral mieni się w każdej nucie, w każdym połączeniu aromatycznym.

Kilka, ale nie mniej pięknych akordów perfum zachęca innych, aby nie spuszczali wzroku z tego, który emituje cudowne światło i oszałamiający delikatny aromat. Dlatego nuty kolcowoju i bergamotki odsłaniają pachnące arcydzieło, które przedstawia jasną i nieporównywalnie piękną kobietę. Harmonijny chór lilii wodnej, egzotycznego hibiskusa i soczystego granatu brzmi w sercu perfumowej aury. Piękno czerwieni, jej uwodzicielstwo stanowiły główny ton dźwięku. Właścicielką takich perfum niekoniecznie jest femme fatale, która przyciąga wzrok czystą seksualnością i tajemniczością. Wręcz przeciwnie, jego urok jest subtelniejszy i bardziej elegancki. Bvlgari Omnia Coral dodaje kobiecie lub dziewczynie tego uroku, który podkreślają nuty bazy piżma i cedru, zmysłowe wypełnienie ich wyrafinowanej tajemniczości. Dlatego piękno z tak pachnącą aureolą nie odstrasza swoim agresywnym pięknem, ale niejako zachęca ją do rozwiązania swojej zagadki, wniknięcia w tajemnicę. Niezależnie od wieku i statusu, to arcydzieło perfumeryjne będzie najlepszym uzupełnieniem Twojego codziennego i wieczorowego wyglądu.

Pachnący płyn oszałamiającego arcydzieła perfum Bvlgari Omnia Coral zamknięty jest w naczyniu znanym dla tej marki, symbolizującym nieskończoność, jedność żywiołów. Dlatego dwa główne elementy projektu są splecione jak ogniwa w jednym łańcuchu. Kolorystyka oparta na srebrnym chromie i głębokiej czerwieni staje się stylowym rozwiązaniem, które podkreśla oryginalność i seksualność bukietu perfum.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Bvlgari Omnia Coral opinie

Brak opinii o tym produkcie