Bvlgari Omnia Crystalline woda toaletowa
Bvlgari Omnia Crystalline EDT Woda toaletowa 40 ml
woda toaletowa 40 ml

Cena :

BRAK CENY
Bvlgari Omnia Crystalline EDT woda toaletowa 65 ml
woda toaletowa 65 ml


Cena jedn. 5.22 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

339
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 40 ml, 65 ml
Propozycja na: dzień
Akordy górne: gruszka, liść i łodyga bambusa
Akordy środkowe: herbata, kwiat lotosu, liście czarnej porzeczki
Akordy bazy: mech dębowy, akord piżmowy, drzewo gwajakowe

Czy wiesz, że wśród próbek nowoczesnej elitarnej perfumerii są zapachy, które mogą być całkowicie niewidoczne. Należą do nich przede wszystkim światowej sławy kompozycja Bvlgari Omnia Crystalline, która z powodzeniem łączy w sobie piżmowe i kwiatowe odcienie. Narodziny wyjątkowych perfum Bvlgari Omnia Crystalline, zaprezentowanych przez wybitną firmę handlową w 2005 roku, wywołały lawinę różnych emocji i ekscytujących komentarzy. Rzecz w tym, że atrakcyjność tego zapachu została zrealizowana w tak niesamowity sposób, że niektórzy krytycy w dosłownym tego słowa znaczeniu nie mogli poczuć dźwięku wody toaletowej. Wydawało im się po prostu, że utalentowani perfumiarze postanowili zrobić figla dużej publiczności i dlatego stworzyli tak dziwną kreację. W rzeczywistości tak nie jest: twórcy renomowanej firmy od dawna walczą o stworzenie nieco chłodzącej ekstrawagancji, która mogłaby dać uroczym kobietom szansę na odrobinę wytchnienia od żaru emocji w upalny letni dzień, i nie znalazłem bardziej odpowiedniego sposobu. I pomimo niejednoznacznych komentarzy na temat zapachu, możemy śmiało założyć, że ta kompozycja odniosła pożądany sukces, ponieważ większość płci pięknej woli używać tego zapachu jako lekkiego szlaku w upalny letni dzień.

O atrakcyjności perfum Bvlgari Omnia Crystalline decyduje nie tylko skandaliczna historia związana z ich początkową prezentacją, ale także szlachetność brzmienia. W końcu prawdziwe arcydzieło, w tym sztuka perfumeryjna, mogą dostrzec tylko osoby, których mentalność wyprzedza planetę. Tak więc wszystkie urocze, urocze kobiety mają świetną okazję przetestowania swoich umiejętności, aby odróżnić piękną od taniej podróbki przy pomocy niezwykłej wody toaletowej z elitarnej oferty.

Butelka Bvlgari Omnia Crystalline wykonana jest w tradycyjny sposób renomowanego producenta, ale tym razem rozpoznawalne naczynie w kształcie znaku nieskończoności jest wykonane w srebrzysto-przezroczystej tonacji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu