Cacharel Eden woda perfumowana
Cacharel Eden EDP Woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml

Cena jedn. 4.4 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

132
Cacharel Eden EDP woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml


PROMOCJA

Cena minimalna 183 

Cena jedn. 3.38 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

183 169
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
EDT
Rok wydania: 1994
Grupa zapachowa: kwiatowe, owocowe
Nuty głowy: liście lotosu, lilia wodna, świeże zielone akordy
Nuty serca: melon, mimoza
Nuty bazy: paczula, kwiat pomarańczy
Pojemność: 30 ml, 50 ml

Wśród arcydzieł współczesnej perfumerii są takie aromaty, które wyraźnie różnią się od innych próbek zmysłowością ich brzmienia i organicznym wykonaniem. Należą do nich perfumy Cacharel Eden z 1994 roku, które zdobyły honorowy tytuł jednej z najlepszych kompozycji kwiatowych na świecie. Cudowne brzmienie tej wody toaletowej jest podyktowane przez samą naturę: delikatność nut, dyskretny szlak, subtelne przeplatanie się wdzięcznych składników przeniosą Cię w świat zmysłowej harmonii i organicznego piękna.

Cacharel Eden przedstawi uwodzicielską iluzję zapachów nocnego lasu, które rozprzestrzeniają się w całej okazałości. Jednocześnie twórcom perfum w niesamowity sposób udało się oddać całą magię naturalnych procesów zachodzących podczas mieszania kwiatowej zieleni - dlatego zapach perfum wyszedł tak pożądany i namiętny. Dziś popularność Cacharel Eden podyktowana jest chęcią powrotu do absolutnego szyku lat osiemdziesiątych XX wieku, za symbol prawdziwego piękna uważano demonstrację pierwotnych uczuć. Współczesne panie, zmęczone ciągłą rywalizacją z mężczyzną, są szczerze przywiązane do perfum, które prezentują bogaty magnetyzm i blask. Marzenia, zainspirowane użyciem tej wody toaletowej, rodzą się na samym łonie natury, to ciepłe wspomnienia po nocy miłości i strachu przed zbrodnią tradycyjnych prawd i chęci objęcia wszystkiego, co nieznane, co jest na świecie. Fan Cacharel Eden to odważna pogromczyni w najczystszej postaci, która przede wszystkim stara się poradzić sobie z gwałtownymi emocjami i naturalnym magnetyzmem. Nie boi się odkrywać nowych aspektów swojej niezwykłej natury, nie boi się gwałtownych uczuć i wybuchów emocji. Taka kobieta po prostu żyje dniem dzisiejszym, odbierając od życia wszystko, co możliwe. Pamięć o harmonijnej jedności człowieka i natury jest także podstawą kompozycyjnego projektu perfum.

Niepozorna butelka o spokojnym zielonym kolorze wydaje się wręcz nieco rustykalna. Nie daj się zwieść, to naczynie zawiera wyszukany płyn, który w pełni kompensuje skromność krawędzi perfum. Ale cały okres rozkwitu owoców i kwiatów odbijał się w papierowym opakowaniu wody toaletowej, ponieważ można ją uznać za doskonały symbol naturalizmu uczuć. Nie odmawiaj sobie przyjemności zanurzenia się w świat słodkich snów i oryginalnych sympatii wraz ze słynnymi perfumami elitarnej postaci!

Krótki opis marki:

barcode do produktu