Calvin Klein CK Free EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

Calvin Klein CK Free EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 162 

Cena jedn. 1.29 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

162 129
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: CK Free woda toaletowa marki Calvin Klein

Zawartość: 50 ml, 100 ml
Przewidziany: Dla Panów
Zalecany na: dzień
Akord górny: absynt, jagody jałowca, chlebowiec, anyż gwiazdkowaty
Akord środkowy: kawa, ziele agathosma, tytoń, zamsz
Akord bazy: cedr virginia, nuty drzewne, paczula, drewno dębu

Calvin Klein Free to zapach dla nowoczesnej, niezależnej osoby, której każdy dzień mija, pełen sensu. Nie musi nikomu niczego udowadniać, jest pewny siebie, spokojny i wolny w duchu. Robi, co chce i może kontrolować własne przeznaczenie. Nad zapachem pracowało dwóch perfumiarzy, firma stara się nie ujawniać ich nazwisk. Można powiedzieć, że wynik okaże się bardzo godny, nie są to stereotypowe perfumy, mają swój silny i poważny charakter i łatwo wyróżniają się spośród wielu analogów. Zapach jackfruit jest dobrze wyczuwalny, dojrzały, soczysty, reszta jest znacznie słabsza. Świeżą owocową falę dopełniają nuty drzewne i piżmowa baza, wyraźny sportowy zapach. Calvin Klein Free spełnia modowe wymagania dotyczące świeżych, lekkich zapachów dla mężczyzn. Marketerzy uważnie badają wszystkie zmiany w społeczeństwie konsumenckim i starają się na nie reagować w odpowiednim czasie. Pojawienie się nowego zapachu zostało powitane dosłownie z podekscytowaniem, według przedstawicieli firmy perfumy zostały zmiecione z półek.

Zapach Calvin Klein Free można porównać do Egoiste Platinum, Pure Hugo Boss i innych podobnych. Fougere zapach z gorzką domieszką cytrusów i przewiewnym / morskim orzeźwiającym akcentem w połączeniu z przezroczystą drzewną listwą. Niektórzy zauważyli metaliczny odcień. Zapach nie zawiera słodkich składników, jest zimny, tytoń, kawa, absynt nadaje mu męski charakter. Zapach zamszu spełnia swoją zwykłą rolę, czyni kompozycję droższą, poważniejszą, „dorosłą”.

Perfumy są mocne, trwałe, dobrze przylegają do skóry i ubrania. Najlepiej brzmią w ciągu dnia, zwłaszcza latem, kiedy ich orzeźwiające nuty wydają się najbardziej przyjemne. Odpowiednie dla dorosłych mężczyzn w wieku od 25 do 45 lat, nastolatki nie przepadają za orientalnymi suplementami, starsze uważają je za zbyt świeże i przeszywające. Producent oferuje również inne produkty o tym samym zapachu, zbierając całą linię można osiągnąć maksymalną trwałość zapachu. Calvin Klein Free to idealny wybór dla energicznych sportowców, surferów, miłośników morza, słońca i ciepła.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Calvin Klein CK Free woda toaletowa męska opinie