Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein CK IN2U Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

124
CK IN2U Men EDT woda toaletowa 150 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 150 ml

Cena :

139
Zawartość: 100 ml, 150 ml
Profil: Męski
Polecany na: dzień
Nuta górna: koktajl cytrusowy, liść pomidora, cytryna amalfi
Nuta środkowa: kakaowiec, pachnotka
Nuta podstawy: białe piżmo, drzewo cedrowe, wetiwer

Dla tych mężczyzn, którzy nie potrafią zdecydować między czystością dnia a nocną ekscytacją, nowocześni perfumiarze stworzyli zapach Calvin Klein Ckin2u od stylowego producenta, łącząc kilkanaście sprzeczności, sprawiając, że serce każdego mężczyzny bije trochę mocniej, przynajmniej dla chwila. Atrakcyjność luksusowego bukietu Calvin Klein Ckin2u opiera się na połączeniu egzotycznych składników o drzewnym i świeżym charakterze, z którymi trudno byłoby się spotkać bez siły talentu twórców zapachu.

Jednak teraz cała atrakcyjność odważnych i silnie wyrażonych naturalnych elementów połączyła się w stylowej butelce, która razem daje wiele pozytywnych wrażeń i nowych emocji. Jednocześnie nie trzeba jednoznacznie oceniać specyfiki brzmienia wód toaletowych z rodziny szlacheckiej w wyrafinowanym duchu, została stworzona, zbyt wiele składników stało się podstawą jej oryginalności. Dlatego każdy przedstawiciel płci silniejszej, który preferuje liczne eksperymenty i oszałamiające powiewy zmysłowych doznań, zdecydowanie powinien zapoznać się z tą niezwykłą kompozycją, aby zadowolić siebie i swoją wybrankę szlachetnym brzmieniem o ekscytującym charakterze. Filozofia Calvina Kleina Ckin2u jest idealna dla tego przedstawiciela silniejszego seksu, który uwielbia nocne imprezy z miłosnymi przygodami, ale jednocześnie nie próbuje sprowadzać swoich więzi z kobietami do banalnej satysfakcji fizjologicznej atrakcyjności, ale szuka jakieś wyższe znaczenie w nich. Przecież tylko właściciel niezwykłej myśli i zmysłowości mógł wkroczyć na tak oryginalną i naturalną w swojej lekkości wodę toaletową, gotową sprawić kolejną niespodziankę w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Butelka o skomplikowanej kompozycji jest równie trudna jak jej bukiet, chociaż można go zrozumieć dopiero po bliższym przyjrzeniu się. Pojemnik na kompozycję perfum Calvin Klein Ckin2u jest wykonany w eleganckich biało-niebieskich kolorach, które w swojej zawiłości tworzą wizualną iluzję ruchu wody, co potwierdza projekt papierowego opakowania.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein CK IN2U Men opinie

Brak opinii o tym produkcie