Calvin Klein CK One Summer 2018 woda toaletowa
Calvin Klein CK One Summer 2018 EDT Woda toaletowa 100 ml

woda toaletowa 100 ml

Cena :

199 129
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 100 ml
Przeznaczenie: unisex
Propozycja na: dzień
Górny akord: cytryna, lima mojito
Środkowy akord: gujawa, białe kwiaty, ananas
Bazy akord: mleczko kokosowe, drewno cedrowe

Perfumy Calvin Klein One Summer zostały wydane w roku 2008 ( pierwsza edycja) specjalnie dla młodych i beztroskich kobiet. To klasyczny zapach, świeży i czysty, który niesamowicie łączy w sobie śmiałość i seksualność ze zmysłowością , wrażliwością, pasją i szokuje wyrafinowaniem i skromnością. Z zapachem Calvin Klein One Summer czujesz się tak, jakbyś zanurzył się w gamie nieskrywanych emocji, które wzywają do otwarcia się na świat i odsłonięcia duszy. Bardzo indywidualny, przeznaczony dla dziewcząt, które są szczere i pewne swoich uczuć. Taki soczysty i owocowy, zaskakująco przyjemny zapach z piżmową nutą w bazie, niezwykle jasny koktajl cytrusów i kiwi, w zaskakujący sposób łączy zielone nuty kaktusa z bardziej wytrawnymi liści borówki.

Zapach perfum doda niezwykłej radości z lekką goryczką i pikantnością. Świeży zapach Calvin Klein One Summer jest bardzo lekki i odprężający, niesamowicie przyjemny, wywołuje uczucie nostalgii, kojarzonej z beztroską młodości, z zabawą, niezakłóconą radością i zaprasza do zanurzenia się w atmosferze miłości i szczęścia, wydaje się, że cały świat jest u twoich stóp, a sama dusza śpiewa. Ten zapach nie pozostawi nikogo obojętnym. Takie wspaniałe lato można zabrać ze sobą nad morze i doda energii i radości. Mieni się i pachnie na skórze, gra wszystkimi nutami światła, przyjemnie komponuje się z różnymi stylami ubioru. Orzeźwiający zapach perfum zachęca do zanurzenia się w chłodzie i doładowania frywolnym i figlarnym nastrojem, dzięki czemu możesz w pełni poczuć smak życia. Ma magiczne moce

To uniwersalny zapach, który symbolizuje indywidualność właściciela - jako wolność, której poszukuje każda osoba, jej seksualność - jako wyrafinowaną i pełną wdzięku wersję namiętności. Dziewczyna z Calvinem Kleinem One Summer jest z siebie zadowolona i wie, jak cieszyć się życiem, sama zarządza wydarzeniami z niezwykłą łatwością.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein CK One Summer 2018 opinie

Brak opinii o tym produkcie