Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Contradiction EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

148 129
Contradiction EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

98
Contradiction EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

116
Zawartość: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Przewidziany: Dla Pani
Wprowadzony w: 1998
Polecany na: dzień
Akordy górne: orchidea, peonia, róża, lilia, konwalia, jaśmin goryczkowiec
Akordy środkowe: jeżyna, bez, jaśmin, eukaliptus
Akordy bazy: drzewo sandałowe, piżmo, bób tonka

Marka Calvin Klein, jedna z najbardziej znanych i popularnych na całym świecie, słynie nie tylko z produkcji wysokiej jakości, niepowtarzalnych i zachwycających dżinsów, ale także z eleganckiej kolekcji perfum o równie wysokiej jakości produkcji. Kompozycje perfumeryjne tego domu perfumeryjnego słyną z bogatych, szlachetnych i niepowtarzalnych aromatów. Wśród dużej kolekcji perfumerii domu perfumeryjnego Calvin Klein znajduje się jeden z najbardziej znanych i zachwycających damskich perfum o nazwie Calvin Klein Contradiction. Chociaż woda perfumowana dla kobiet pod nazwą Calvin Klein Contradiction pojawiła się całkiem niedawno, bo w 1997 roku, to już zdążyła podbić serca kobiet i zniewolić silnych i odpornych mężczyzn kobiecym wdziękiem. W tłumaczeniu na język rosyjski nazwa wody perfumeryjnej Calvin Klein Contradiction oznacza „Contradiction”.

W każdej kobiecie są sprzeczne nuty chwały i posłuszeństwa silnemu mężczyźnie, ekstrawagancji i skromności, pasji i zmysłowości, czułości i silnego charakteru. Woda perfumowana Calvin Klein Contradiction dla kobiet pobudza wyobraźnię i sprawia, że ​​kobieta jest jeszcze bardziej atrakcyjna i uwodzicielska. Kusi i przyciąga do siebie, jest bystrą i niezależną kobietą, ale jednocześnie jest gotowa wygrzewać się i schronić w ramionach silnego mężczyzny.

Nuty głowy kompozycji perfumeryjnej ujawniają zapach delikatnej lilii, luksusowej orchidei, fałszywego jaśminu, luksusowej róży, zmysłowej konwalii i urzekającego zapachu piwonii. Nuty serca tej kompozycji perfum rozjaśniają nawet najbardziej skromne uczucia. To zasługa nut serca, na które składają się takie składniki, jak świeży, mocny zapach eukaliptusa, soczysty słodki zapach jeżyn, bogaty aromat kwitnących bzów, delikatny i pachnący zapach jaśminu. Blask nut serca uzupełnia zapach kwiatów gruszki. Nutami bazowymi kompozycji perfumeryjnej jest bogaty aromat bobu tonka, szlachetny i luksusowy zapach drzewa sandałowego, zmysłowy zapach orientalnego piżma.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Contradiction opinie

Brak opinii o tym produkcie