Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Escape EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

159 135
Escape EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

99
Escape EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

128
EDP woda
Data premiery: 1991
Rodzaj: kwiatowo - wodny
Pojemność:
Płeć: Kobieta
Zalecany na: dzień
Górny akord: morela, melon, liczi, czarna porzeczka, jabłko, hiacynt, rumianek, mandarynka, kolendra, nagietek, aksamitka, mech dębowy, ylang-ylang, liść czarnej porzeczki
Środkowy akord: brzoskwinia, róża, goździk, konwalia
Bazy akord: wanilia, piżmo, mech dębu, ambra, wetiwer, drzewo sandałowe, cedr

Zmysłowość i lekkość współczesnych kobiet nigdy nie przestaje zadziwiać natchnionych serc mężczyzn, piękny uwodziciel staje się uosobieniem nowego dzieła sztuki. Tak stało się z aromatycznym koktajlem Calvin Klein Escape, który pojawił się w sprzedaży w 1991 roku i przez drugą dekadę pozostaje u szczytu popularności. Calvin Klein Escape ma seksowny i seksowny wygląd, który został zaprojektowany zgodnie z kanonami perfumerii. Woda toaletowa elitarnego pochodzenia otwiera się nieskomplikowanymi owocowymi nutami, które po chwili ustępują kwiatowej delikatności i przechodzą w nuty klasycznej bazy.

Dość nieoczekiwanym elementem tego słodkawego sojuszu są pikantne motywy, które sprawiają, że rozweselasz i trochę rozweselasz. Czy nie stały się one niesamowitą atrakcją, która podniosła słynne perfumy na szczyt popytu konsumentów? Trwały urok Calvin Klein Escape dla wielu kobiet wynika z faktu, że ten zapach jest jedną z niewielu okazji, aby dyskretnie wyrazić swoją indywidualność w ciągu dnia. Seksowny i zmysłowy charakter współczesnej kobiety wymaga większej satysfakcji niż prosta kompozycja kwiatowa. Jednocześnie etykieta biurowa nie pozwala na stosowanie zbyt natrętnych i pełnych perfum, które przyciągają nadmierną uwagę właściciela. Dlatego miliony kobiet na całym świecie raz po raz wolą cieszyć się nieważkim rozkwitem Calvina Kleina Escape, który od dawna stał się apologetą magnetycznego stylu i wyrafinowanej elegancji.

Lekkość charakteru perfum podkreśla również opakowanie zewnętrzne: prosta butelka o nieskomplikowanym kształcie, wykonana z przezroczystego szkła, kusi, by nadać jej odrobinę. Z kolei fasetowane wieczko z tego samego materiału wzywa nie do zwrócenia zbytniej uwagi na opakowanie perfum, ale do natychmiastowego przystąpienia do jego użycia. Po co powstrzymywać się od tak wykwintnej pokusy, której jakość potwierdzają setki pozytywnych recenzji i wybitna pieczęć producenta?

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Escape opinie

Brak opinii o tym produkcie