Calvin Klein Escape for Men woda toaletowa
Calvin Klein Escape for Men EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Calvin Klein Escape for Men EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 1.49 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

149
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 50 ml, 100 ml
Charakterystyka: Dla mężczyzny
Rodzaj: aromatyczno - zielony
Rok wprowadznia: 1993
Polecany na: dzień
Akord górny: bergamotka, melon, grejpfrut, jałowiec, eukaliptus, mango
Akord środkowy: szałwia, rozmaryn, brzoza, jodła, cyprys, akord morski
Akord bazy: mech dębowy, ambra, paczula, wetiwer, drzewo sandałowe

Kompozycja perfum Calvin Klein Escare została stworzona w 1993 roku przez utalentowanego perfumiarza słynnego domu mody Steve Demercado. Nawet w tych odległych latach zapach zyskał popularność i do dziś pozostaje niezmiennie popularny. Świeże, jasne, dynamiczne perfumy stworzone specjalnie dla mężczyzn o silnej woli i zdecydowanej woli. Niezwykły i niesamowity aromat, stając się towarzyszem takich mężczyzn, z łatwością oczaruje i podbije serca wielu uroczych piękności.

Odważna i zmysłowa kompozycja Calvin Klein Escape pogrąża się w fali uderzeniowej świeżości i pozytywnych emocji, ten zapach daje niewytłumaczalną wolność, uwalniając właściciela od dusznej, zakurzonej metropolii, która go otacza, daje radość z ruchu i ogromny ładunek energii. tak, aby zawsze był najlepszy w każdym społeczeństwie. Płeć piękna nie oprze się urokowi tego uwodzicielskiego i seksownego zapachu, a otaczający ich mężczyźni łamią głowy, rozwiązując tajemnicę popularności jej właścicielki.

Urzekający zapach Calvin Klein Escape otwiera się orzeźwiająca, owocowa eksplozja świeżych cytrusów i słodkiego dojrzałego melona i mango, połączona z radosnymi nutami bergamotki i eukaliptusa. Perfumowa symfonia z górnych nut harmonijnie unosi się w bogatym sercu zapachu, utkanym ze świeżego powiewu morskich akordów, pikantnych nut przypraw i cierpkich, lepkich odcieni drewna. Niesamowity koktajl składników kończy się delikatnie tlącym się szlakiem drogocennego bursztynu, ospałego drzewa sandałowego i paczuli oraz ekscytujących nut wetiweru i mchu. Świeże i owocowe składniki kompozycji harmonijnie łączą się z ciepłymi drzewnymi tonami, które doskonale podkreślają urzekający urok odważnego i silnego mężczyzny.

Kilka pachnących kropli tego niesamowitego perfum idealnie podkreśli indywidualność, styl i atrakcyjność właściciela, a także subtelnie odda jego zmysłową, emocjonalną naturę, która umie obdarować czułością i miłością. Lekkie i odważne perfumy Calvin Klein Escapе to niepowtarzalny zapach, który wchłonął niepohamowane pragnienie wolności, silne pragnienie przygody i przygody.

Krótki opis marki:

barcode do produktu