Calvin Klein Euphoria woda perfumowana
Calvin Klein Euphoria EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 3.56 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

178
Calvin Klein Euphoria EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 2.29 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

229
Calvin Klein Euphoria EDP woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml


Cena jedn. 4.97 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

149
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 50 ml, 100 ml, 30 ml
Płeć: Kobieta
Promowany na: wieczór
Akordy górne: owoc granatu
Akordy środkowe: orchidea, kwiat lotosu, kwiat champaca
Akordy bazy: bursztyn, drewno mahoniowe, fiołek, piżmo

Światowej sławy dom mody Calvin Klein wprowadził na rynek nowy zapach Calvin Klein Euphoria w 2005 roku, dając pięknym kobietom możliwość zanurzenia się w euforii wolności, miłości i szczęścia. Od genialnego mistrza perfumerii Kleina zapach zyskał nie tylko imię - sam utalentowany projektant mody osobiście brał udział w tworzeniu perfum. Ten żywy, zmysłowy zapach jest przeznaczony dla dziewczynek, których pomysły na życie pokrywają się z romantycznymi marzeniami. Egzotyczny i ekscytujący zapach ekscytującej zmysłowości, dynamicznej determinacji i harmonii nikogo nie pozostawi obojętnym. Twórcy perfumerii Calvin Klein Euphoria sami twierdzą, że euforia to podróż w nieskończoność, inspirowana marzeniami.

Te perfumy to coś więcej niż elitarna perfumeria. Daje swojemu właścicielowi magiczne poczucie baśni, oszałamiający urok i doskonały nastrój. Jasny i czarujący zapach kusi niewytłumaczalną atrakcyjnością i zachęca do pełnego życia, roznosząc wokół swojego właściciela uwodzicielski ślad flirtu i uwodzenia. Jeden oddech tych perfum i nawet najbardziej szary, pochmurny dzień pomalujemy jaskrawymi kolorami farb. Magiczną kompozycję Calvin Klein Euphoria otwiera piękny bukiet górnych nut ciepłego granatu, soczystej słodkiej persymony, champaka i świeżych delikatnych odcieni zieleni. W sercu perfumowa symfonia rozgrywa się kwiatowym połączeniem jasnych odcieni kwiatów lotosu, wyśmienitego akordu królewskiej czarnej orchidei i zmysłowych nut czarnego fioletu. Zaskakująca, radosna sielanka rozciąga się ciepłymi odcieniami szlachetnego bursztynu i cennego rzadkiego drewna, złagodzonych delikatnymi kremowymi akordami.

Romantyczny zapach daje kobiecie możliwość cieszenia się życiem i zobaczenia w niej całego piękna, jakie nam przedstawia. Orzeźwiająca i pewna siebie, słoneczna i romantyczna kompozycja perfumeryjna Calvin Klein Euphoria to uczucie prawdziwej pełni życia, bezgranicznej radości i szczęścia, iskrzącego światła, które każdego dnia wypełnia płeć piękną.

Krótki opis marki:

barcode do produktu