Opis produktu: Euphoria Men Intense woda toaletowa marki Calvin Klein

Opakowanie:
Przeznaczenie: Mężczyźni
Zalecany na: wieczór
Górny akord: imbir, ziarna pieprzu
Środkowy akord: szałwia, bazylia czarna, cedr, wetiwer
Bazy akord: paczula, labdanum, mirra, bursztyn, żywica agar

Marka Calvin Klein od lat należy do najlepszych marek produkujących elitarne zapachy, kolekcje odzieży jeansowej i bielizny. Niepowtarzalny styl CK wyraża się w czarno-białych reklamach najbardziej atrakcyjnych modeli. Wynalazca tego stylu jest słusznie uważany za symbol nowoczesności. Euphoria men Intense to remake słynnego perfum Calvin Klein Euphoria Men. Jest wykonany w tych samych nutach, ale z jaśniejszym wypełnieniem. To połączenie ma na celu podkreślenie tajemniczej seksualności użytkownika. Charakteryzuje się jako nowoczesnego człowieka poszukującego nowych doznań z odnowioną energią. Namiętne odcienie szałwii i imbiru pobudzają kobiecą wyobraźnię i wciągają w ramiona urzekającą aurą.

Zapach przepełniony jest luksusowym blaskiem Wschodu, co wcale nie jest zaskakujące, ponieważ stworzyli go znani perfumiarze: Carlos Benaim (urodzony w Maroku i Loc Dong, pochodzący z Sajgonu. Duet ten po mistrzowsku odtworzył mistyczną atmosferę) mieszając wetywerię w jednej butelce i otaczając labdanum, rozcieńczając to połączenie wyśmienitej myry i żywicznego agaru drzewnego.

Calvin Klein Euphoria Intense for men skierowana jest do bezinteresownych romantyków, gotowych rzucić się w wir niebezpiecznych przygód. Ten niesamowity plusk zmysłowości sprawi, że każdy w miejskim tłumie się wyróżni i sprawi, że serca kobiet zabłyśnie. Właścicielka takiego zapachu wydaje się owiana jakąś czarującą tajemnicą, którą każdy piękny nieznajomy będzie chciał rozwikłać, otrzymując w nagrodę euforię namiętności. Mężczyzna, który pachnie jak Calvin Klein Euphoria Intense, ma delikatny smak, ma nienaganny styl, a jego temperament może palić.

Euphoria Intense for men jest oprawiona w stylową butelkę z wędzonego szkła z luksusową nakrętką z brązu. Perfumy nadają się do spotkań w ciągu dnia, wieczornych przyjęć i romantycznych rozmów przy blasku księżyca. Ten zapach doskonale podkreśli męskość i sukces właściciela oraz ujawni jego temperament. To zapachy wybierane raz i zawsze używane.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Calvin Klein Euphoria Men Intense woda toaletowa męska opinie