Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Man EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

135
Opakowanie: 100 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Rok wprowadznia: 2007
Zalecany na: dzień
Akord górny: mandarynka, bergamotka, rozmaryn, liście fiołka
Akord środkowy: kadzidło, mięta, gałka muszkatołowa, wawrzyn
Akord bazy: drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, cyprys, ambra, piżmo

Niezrównany męski zapach, zwany Calvin Klein Man, narodził się po raz pierwszy w 2007 roku i od razu został uznany za prawdziwy klasyk nowoczesnej perfumerii, przeznaczony dla odważnych przedstawicieli silnej połowy ludzkości. Twórcami tej wyjątkowej i zachwycającej wody toaletowej są znani i utalentowani perfumiarze, pracownicy znanej firmy perfumeryjnej Firmenich - Harry Fremont, a także Jacques Cavalier. Jednocześnie pracowali pod mądrym kierownictwem utalentowanej Ann Gottlieb. W wyniku bliskiej i owocnej współpracy powstała ekskluzywna kompozycja perfum dla Domu Mody Calvin Klein, w której świeże, zmysłowe i drzewne odcienie zaskakująco i harmonijnie łączą się ze sobą. Według producentów Eau de Toilette Calvin Klein Man przede wszystkim przeznaczony jest dla przedstawicieli silniejszej płci, w wieku od dwudziestu pięciu do czterdziestu lat, charakteryzujących się indywidualnym i charyzmatycznym stylem z wyraźnymi elementami seksualność i minimalizm.

Można śmiało powiedzieć, że zapach Calvin Klein Man Eau de Toilette może stać się idealnym i harmonijnym uzupełnieniem wizerunku mężczyzny nowoczesnego i bardzo stylowego, który wyróżnia się sporą pewnością siebie i ambicją. Człowiek, który woli dokonać wyboru na korzyść tego zapachu, jest błyskotliwym i odnoszącym sukcesy przedstawicielem silnej połowy ludzkości. Jest prawdziwym przywódcą i panem własnego życia. Taki człowiek zawsze żyje według własnych zasad, dokładnie wie, czego potrzebuje od tego życia, dlatego zawsze osiąga swoje cele i realizuje wszystkie swoje, nawet najbardziej skomplikowane i nieprzewidywalne plany. Dla mężczyzny, który używa tego jasnego i zachwycającego zapachu, nie ma absolutnie nic niemożliwego ani absolutnie nieosiągalnego - dosłownie wszystko jest w jego mocy!

Tak więc właściciel kompozycji perfum Calvin Klein Man to bardzo błyskotliwy, charyzmatyczny, niezwykły i odnoszący sukcesy człowiek, któremu wszędzie towarzyszy szczęście. Ten zapach jest idealny do codziennego użytku o każdej porze roku io każdej porze dnia. Będzie to absolutnie odpowiednie w każdej sytuacji życiowej. Szklana butelka o prostym i lakonicznym kształcie, w którą ubrana jest woda toaletowa, idealnie podkreśla męskość i siłę właściciela.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Man opinie

Brak opinii o tym produkcie