Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Sheer Beauty EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

189 159
Sheer Beauty EDT woda toaletowa 30 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 30 ml

Cena :

124
Sheer Beauty EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

139
Pojemność: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Profil: Damska
Rok produkcji: 2012
Zalecany na: dzień
Nuta górna: bergamotka, koktajl bellini, czerwone jagody
Nuta środkowa: peonia, biała lilia, jaśmin
Nuta podstawy: wanilia, piżmo, sandałowiec

Przedstawiciele płci pięknej w młodym wieku szczególnie potrzebują dodatkowych źródeł emocjonalnej inspiracji, ponieważ ich wewnętrzna istota nie jest jeszcze pełna. Dlatego słynny dom perfumeryjny w 2011 roku stworzył markę modową dla młodej generacji, zapach Calvin Klein Sheer Beauty, przeznaczony dla dziewcząt i młodych kobiet. Liczne próby podkreślenia przez wybitnego producenta niezwykłości magii kobiecego wdzięku przybierały różne formy. Ale tak perfekcyjnego i oryginalnego zapachu jak Calvin Klein Sheer Beauty, ten twórca nie musiał jeszcze prezentować. Chodzi o to, że ta woda toaletowa tak w pełni oddaje naturalny wdzięk uroczych kobiet, jak żaden inny przykład elitarnej serii perfumerii.

Pomysłowym twórcom tej kompozycji udało się wniknąć w esencję kobiecej psychologii i w pełni uosabiać wszystkie jej cechy w aromatycznym brzmieniu nut perfum. Jak zachowuje się młoda dziewczyna upajająca się własną wyjątkowością i jednocześnie trochę niepewna swojej urody? Początkowo próbuje ogłuszyć otaczających mężczyzn, a dopiero potem w pełni demonstruje najlepsze strony swojej postaci. Piramida Calvina Kleina Sheer Beauty zbudowana jest na tej zasadzie: najpierw niezwykłe perfumy przywitają swojego właściciela jasną eksplozją owocowo-kwiatowej natury, a następnie spowalniają nieco swoją zwinność i rozpuszczają się otulającym ciepłym zapachem. Nic dziwnego, że ta szlachetna kompozycja urzeka wszystkie urocze damy, a jej nabycie nieodmiennie kojarzy się z pozytywnymi emocjami.

Urok brzmienia Calvina Kleina Sheer Beauty znajduje odzwierciedlenie w wyglądzie perfum: ich przyjemna owalna butelka działa uspokajająco, a ostre kształty prostokątnej przezroczystej nasadki wręcz przeciwnie, przygotowują na pewną surowość zapach. Nie przegap więc szansy na zdobycie tej wyjątkowej kompozycji perfum o stylowym wyglądzie, która wypełni Twoje życie nowym znaczeniem.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Sheer Beauty opinie

Brak opinii o tym produkcie