Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Truth EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

149 126
Truth EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 30 ml

Cena :

89
Truth EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

112
Pojemność: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Rodzaj: drzewno - orientalny
Wydane w roku: 2000
Propozycja na: dzień
Górny akord: bambus, koniczyna, wetiwer, cytryna, bergamotka, paczula
Środkowy akord: lilia, drzewo sandałowe, różowa peonia, kwiatostan drzewa silkwood, jeżyna, mimoza
Bazy akord: ambra, absolut wanilii, piżmo

Wprowadzony na rynek w 2001 roku delikatny i wyrafinowany damski zapach Truth jest jednym z najjaśniejszych przykładów eleganckich klasycznych zapachów przeznaczonych dla wyrafinowanych kobiet. Już od samej nazwy zapachu Prawda, która jest tłumaczona na język rosyjski jako „prawda” lub „prawda”, od razu staje się jasne, że ta kompozycja perfum jest uznawana za odzwierciedlającą prawdziwą, prawdziwą kobiecą naturę, jednocześnie podkreślając wszystkie jej najlepsze aspekty. .

Świeży, drzewny zapach Calvina Kleina Truth dosłownie od pierwszego oddechu potrafi oczarować swoim naturalnym i nieskrywanym pięknem, naturalną zmysłowością… Od razu pojawiają się skojarzenia z zielonym lasem przesiąkniętym kroplami deszczu. Wrażenia są naprawdę doskonałe i nieporównywalne.

Znani na całym świecie i bardzo utalentowani projektanci perfum Alberto Morialis, Jacques Cavallier i Thierry Vosser wzięli aktywny udział w tworzeniu tej eleganckiej i zaskakująco wzruszającej kompozycji perfum.

„Prawda zrodzona z pachnącej kontrowersji” to motto damskiej wody perfumowanej Calvin Klein Truth. Rzeczywiście, ta oszałamiająca kompozycja aromatyczna opiera się na dwóch kontrastujących akordach - świeżych i zmysłowych akordach, niejako kłócą się ze sobą, ostatecznie łącząc się w jedną całość ...

Na szczególną uwagę zasługuje flakon perfum Calvin Klein Truth. Zrobiony jest z grubego szkła i ma nieco nietypowy kształt - przednia krawędź wysokiej prostokątnej butelki jest płaska, a tył jest lekko zaokrąglony. Butelkę wieńczy elegancka zakrętka o delikatnym srebrzystym kolorze. Słynny projektant Fabien Baron, dyrektor kreatywny Calvin Klein, jest autorem tej eleganckiej „odzieży” dla zapachu Calvin Klein Truth.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Truth opinie

Brak opinii o tym produkcie