Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Calvin Klein Truth for Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

139
Truth for Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY

Opakowanie: 100 ml, 50 ml
Propozycja na: dzień
Górny akord: paczula, ziarno pieprzu
Środkowy akord: bazylia, sandałowiec, kardamon
Bazy akord: paczula, cedr czerwony

Popularna męska woda toaletowa Calvin Klein Truth pojawiła się na światowym rynku w 2002 roku i od razu odniosła niesamowity sukces. Tego zmysłowego, hipnotyzującego i odurzającego zapachu po prostu nie sposób zapomnieć ani pomylić. Nazwa wody toaletowej „Truth” w naturalny sposób sugeruje, jaką prawdę ujawni nam ten zapach. Elegancka butelka wody toaletowej Calvin Klein Truth jest wykonana w ścisłej formie z ciężkiego przezroczystego szkła. Płaski panel przedni harmonizuje z wypukłymi konturami tyłu. Zakrętka do butelki w kolorze srebrnym z otworem do spryskiwania. Ta wersja opakowania wody toaletowej symbolizuje jędrność męskiego charakteru. Czując doskonałą kompozycję aromatyczną tej wody toaletowej, składającą się z drzewnych, zielonych i korzennych nut, zrozumiesz

Woda toaletowa Calvin Klein Truth dodaje mężczyznom wiarę w swoje możliwości, doskonale ożywia i pozostawia niezapomniane wrażenie na właścicielu. Wyśmienity zapach jest tak naturalny, że wydaje się, że stworzyła go sama natura. Wdychając ten męski zapach, wydaje się, że znajdujesz się w środku gęstego zielonego lasu, w którym pięknie śpiewają ptaki, delikatnie szumi wiatr i pryskająca woda. I nie bez powodu, ponieważ perfumiarze dodali do niego odcienie jałowca, drzewa sandałowego, paczuli i kardamonu. Zielone liście w połączeniu z przyprawami, doprawione drzewnymi niuansami, dają niezapomniane uczucie doskonałej świeżości i upajającej seksualności.

Wiadomo, że większość kobiet preferuje perfumy oparte na składnikach ziołowych. Dlatego wyjątkowy aromat wody toaletowej Calvin Klein Truth niewątpliwie przyciągnie dogłębną uwagę pięknej połowy społeczeństwa i nie pozostawi obojętnym żadnego właściciela takiego zapachu. Woda toaletowa przeznaczona jest zarówno na formalne spotkania biznesowe, jak i na romantyczne randki, hałaśliwe przyjęcia.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Calvin Klein Truth for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie