Carolina Herrera 212 Sexy Men woda toaletowa
Carolina Herrera 212 Sexy Men EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Carolina Herrera 212 Sexy Men EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml


Cena jedn. 3.34 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

334
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 50 ml, 100 ml
Przewidziany: Dla mężczyzny
Polecany na: wieczór
Akord górny: bergamotka, włoska mandarynka, akord zielony
Akord środkowy: czarny pieprz, kwiaty, kardamon
Akord bazy: drzewo gwajakowe, wanilia, drzewo sandałowe, ambra, piżmo

Ruchliwe życie w rytmie metropolii. Klasyczny. Numery „212” to numer kierunkowy telefonu Nowego Jorku, a Carolina Herrera 212 Sexy kojarzy się z wielkim miastem. Nowoczesna metropolia pełna ludzi, którzy zawsze gdzieś biegają po swoim biznesie - tak ujawnia się w wydanych w 2006 roku perfumach. Aromat energii i pasji, dający właścicielowi pewność siebie. Perfumy te łączą w sobie niekompatybilny kontrast kilku akcentów jednocześnie - oto konceptualnie prymitywne odzwierciedlenie współczesnego życia. Atmosfera, dźwięk, zapach wielkiego miasta to nieodłączny składnik każdego zapachu marki Carolina Herrera. Carolina Herrera 212 Sexy jest obecna jako niewidzialny świadek czułych wyznań i namiętności, początku i końca związku.

Świeży i wesoły, pewny siebie i seksowny, tylko w kamiennej dżungli czuje się świetnie. Carolina Herrera 212 Seksowny mężczyzna jest niezwykle uroczy i zawsze otoczony kobiecą uwagą, oryginalny i dowcipny. Orientalny, orzeźwiający zapach, przepełniony niesamowitymi odcieniami, jest oryginalny i niepowtarzalny. Świeże nuty mandarynki i włoskiej bergamotki deklarują jej energię i dynamizm, obfite nuty drzewa gwajakowego i wanilii zdradzają tajemnicę jego szlachetnej duszy, a kardamon pewnie i wytrwale przekonuje, że widzisz przed sobą jasną osobowość, łatwo łączącą prostotę i indywidualność , tworząc klasyczny, wszędzie i zawsze aktualny styl Carolina Herrera 212 Sexy.

Od wielu lat kompozycje perfum Carolina Herrera znajdują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych zapachów na świecie. Nazwa tej marki i wszystko, co się z nią wiąże, kojarzy się z marką luksusową. To właśnie dzięki najwyższej jakości, stylowi i wizerunkowi swoich produktów marka Carolina Herrera jest znana na całym świecie. Zgodnie z kanonami perfumerii, perfumy marki powstają zgodnie z jej tradycjami, ale jednocześnie dzięki odważnym eksperymentom profesjonalni perfumiarze tej marki wyznaczają trendy w pachnącej modzie. Nad projektem perfum pracują czołowi amerykańscy projektanci. Przemyślane opakowanie, niestandardowe rozwiązania butelek - oprawa perfumerii jest równie doskonała jak ona sama.

Krótki opis marki:

barcode do produktu