Cartier Eau de Cartier woda toaletowa
Cartier Eau de Cartier EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

BRAK CENY
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
woda EDT
Charakterystyka: mieszana
Rok wydania: 2001
Grupa zapachowa: cytrus
Nuty głowy: zest yuzu
Nuty serca: fioletowy
Nuty bazy: piżmo
Zawartość: 100 ml

Woda toaletowa Cartier Eau De Cartier została stworzona przez słynny dom handlowy Cartier. Cartier - król jubilerów, twórca drogocennych dodatków i oszałamiającej biżuterii, postanowił stworzyć zapach dopasowany do poziomu swoich klientów. A jego klientami są nikt inny jak przedstawiciele wyższych sfer: królowie, oligarchowie, prezydenci i gwiazdy show-biznesu. Kompozycja perfum to prawdziwe dzieło sztuki, w swoim aromacie utkane są z najbardziej eleganckich i luksusowych składników dostępnych obecnie producentom perfum. Ten czysty jak alpejski śnieg, przeszywający jak górska bryza, zmysłowy jak zachód słońca, aromat, inspiruje i pomaga nabrać sił, kusi i przyciąga uwagę.

Jak przystało na elitarną perfumiarnię, kompozycja ta całkowicie wtapia się w skórę właściciela i zamienia się w niepowtarzalny, niepowtarzalny, mieniący się bukiet. Jeśli istnieje na świecie zapach, który uosabia prawdziwą elegancję królowych i księżniczek, to jest to Cartier Eau De Cartier. Jest przezroczysty jak kamień szlachetny, ale kto wie dużo o drogich kamieniach, jeśli nie jubiler królów Cartier? Do stworzenia kompozycji perfum Cartier Eau De Cartier projektanci wykorzystali najczystsze i najbardziej zmysłowe składniki. Aromat otwiera się czystymi tonikami z japońskiego drzewa owocowego yuzu. Stopniowo lekki pomarańczowy smak zostaje zastąpiony kwiatowym bukietem zmysłowych fiołków. Szlak, który właściciel zapachu zostawia, składa się z nut drzewnych i piżmowych. Kobieta wybierająca dla siebie daną kompozycję perfum, może słusznie uważać się za ucieleśnienie nowoczesnej elegancji, luksusu i szyku. Ubiera się z najlepszymi projektantami, ozdabia diamentami, a dla doskonałości używa zapachu Cartier Eau De Cartier.

Butelka wody toaletowej wykonana jest z przezroczystego szkła. Przypomina kawałek kryształu górskiego, z którego kapryśna fantazja artysty postanowiła stworzyć flakonik perfum. Butelka zawiera przezroczysty płyn przypominający łzę.

Krótki opis marki:

barcode do produktu