Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Cartier Pasha EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

245
EDT woda toaletowa
Profil: Męski
Rok wydania: 1992
Grupa zapachowa: pachnące, drzewne
Nuty głowy: anyż, lawenda, mandarynka, mięta, kminek
Nuty serca: kolendra, mahoń Nuty bazy: mech dębowy, labdanum, paczula, drzewo sandałowe
Zawartość: 100 ml

Męskie zapachy o silnym charakterze nigdy nie stracą na popularności, podobnie jak zapotrzebowanie na tradycyjne zalety prawdziwych obrońców i zdobywców. Kolejnym potwierdzeniem tej niepisanej prawdy jest przykład popytu na markę Cartier Pasha słynnego domu modowego, która od 2002 roku jest uosobieniem szlachetności i majestatu w stylowej butelce. Skład tej wody toaletowej został opracowany zgodnie z najlepszymi tradycjami słynnego domu, który od wielu lat tworzy wyjątkowe dodatki w swojej okazałości. A Cartier Pasha nie jest wyjątkiem, ponieważ szlachetność jego bukietu potwierdza długotrwałe zapotrzebowanie konsumentów.

Tak więc kompozycja perfum z elitarnej kolekcji rozpoczyna się oryginalnym przeplotem orzeźwiających i relaksujących nut, które tworzą atmosferę pikantnej zmysłowości i pewnego majestatu. Dalej w bukiecie zaczynają dominować arystokratyczne nuty z rodziny drzewiastych, które później zostaną delikatnie zastąpione ciepłą klasyczną bazą. Naturalność szlachetnego i wysublimowanego blasku w duchu renomowanego producenta pomaga Cartierowi Pasha pozostać jednym z najskuteczniejszych narzędzi uwodzenia. Faktem jest, że kobiety niewątpliwie czują arystokrację i oryginalność oryginalnych składników tego zapachu, dlatego wolą pozostać blisko tych przedstawicieli silniejszego seksu, którym udało się nasycić ducha tych perfum. Dlatego wszystkim dominującym mężczyznom, którzy przy pierwszym spotkaniu są przyzwyczajeni do wywoływania niezmiennie pozytywnych emocji,

Szlachetna kompozycja ze złotego funduszu nowoczesnej perfumerii zachowuje swoją mistyczną moc w fasetowanej butelce wykonanej z przezroczystego grubego szkła, uzupełnionej prostotą srebrnej metalowej nakrętki z tym samym grawerem. Zatem kreacja wybitnego producenta jest genialna pod każdym względem - pospiesz się, aby przekonać się sam.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Cartier Pasha opinie

Brak opinii o tym produkcie