Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Cerruti 1881 Black EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

127
Zawartość: 100 ml
Płeć: Mężczyzna
Data wprowadzenia: 2006
Rekomendacja: na dzień, wieczór
Nuta górna: lawenda, gorzka pomarańcza, czarny pieprz
Nuta środkowa: kminek, gałka muszkatołowa, drewno cedrowe
Nuta podstawy: marcepan, żywica agar, drzewo gwajakowe

W 2006 roku znany na całym świecie dom perfumeryjny Cerruti stworzył dwie wspaniałe kompozycje perfum, które doskonale się uzupełniają. Warto jednak zwrócić uwagę na męski zapach 1881 Black, który swoim wyrafinowaniem i miękkością natychmiast urzeka i inspiruje. Mówiąc o tym zapachu, nie można nie zauważyć jego trwałości, ponieważ to on często staje się jednym z kluczowych kryteriów przy wyborze męskich perfum. I w tym przypadku nie ma wątpliwości, że zapach pozostanie przez wystarczająco długi czas po pierwszym zastosowaniu, a jednocześnie nie będzie zbyt ostry, ale zmieni się w elegancki i ledwo wyczuwalny. Główny bukiet, opracowany dla Cerruti 1881 Black, zawiera przyprawy, a także wszelkiego rodzaju nuty drzewne, dzięki czemu jest miękki, lekko słodki, ale jednocześnie cierpki i bardzo oryginalny.

Nie ma wątpliwości, że taki bukiet z pewnością przyciągnie uwagę, a zatem jego właściciel nie pozostanie niezauważony przez płeć piękną. Jedną z głównych cech tych perfum jest wieloetapowa kompozycja, dzięki której każdy będzie mógł odkryć nowe nuty i odcienie, ponieważ wszystko zależy wyłącznie od aromatu skóry, który uzupełni ogólną gamę kolorów i nada jej wyjątkowy i niepowtarzalny zapach. Warto zauważyć, że 1881 Black, stworzony niedawno, dzięki doskonałej jakości, niesamowitej trwałości i bardzo oryginalnemu zapachowi, już znalazł się w sercu tysiąca konsumentów, którzy woleli tę kompozycję perfum jako zapach do ciągłego stosowania lub odwrotnie , na specjalne okazje i wydarzenia.

Nie trzeba dodawać, że 1881 Black to woda toaletowa, bez której po prostu nie można się obejść u stylowego i atrakcyjnego mężczyzny, który preferuje klasyczny styl i łatwo osiąga swoje cele. I ważne jest, aby przygotować się na fakt, że takie perfumy będą stale objawiać się różnymi nutami, które oczywiście podkreślą nienaganny smak właściciela.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Cerruti 1881 Black opinie

Brak opinii o tym produkcie