Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Chanel Allure EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

595
Allure EDP woda perfumowana 35 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 35 ml

Cena :

285
Allure EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

395
Pojemność: 100 ml, 35 ml, 50 ml
Polecany na: dzień, wieczór
Górne akordy: bergamotka, brzoskwinia, mandarynka, cedr
Środkowe akordy: magnolia, różowa peonia, absolut wanilii, róża
Bazowe akordy: lilia wodna, wetiwer, kwiaty pomarańczy

Zapach Chanel Allure został wydany w 1996 roku przez słynnego perfumiarza Jacquesa Polge i stał się niejako zwiastunem zbliżającego się XXI wieku, ogłaszając nową erę i nowe trendy we współczesnym perfumiarstwie. Tworząc ten zapach, doświadczonemu perfumiarzowi udało się uzyskać złożoną, wieloaspektową kompozycję, która ujawnia się na różne sposoby w zależności od sytuacji i wybranego przez kobietę wizerunku, ale jednocześnie zawsze pracuje nad stworzeniem nienagannego stylu i stanowi harmonijne i dyskretne uzupełnienie do obrazu. Dzięki wyjątkowej równowadze i połączeniu nut zapachowych, każda kobieta może znaleźć w tych perfumach coś, co w pełni odpowiada jej wyobrażeniom o idealnym zapachu i będzie pasowało do jej stylu. Każdy z aspektów zapachu Chanel Allure mógł stać się pełnoprawną podstawą dla osobnych perfum, jednak łącząc się z resztą w jednej eleganckiej butelce, zaczął się bawić i niejako konkurować z innymi, by wyrazić siebie bardziej. w pełni i oryginalnie.

Zapach tych perfum jest dość popularny i zyskał uznanie wielu kobiet, jednak dla każdej kobiety brzmi zupełnie inaczej, dlatego kupując te perfumy, nie należy bać się upodobnić się do tych, które już go używają. To jest właśnie piękno Chanel Allure, gotowej być innym, zmieniać i dostosowywać się w zależności od otoczenia i wybranego wizerunku.

Zapach Chanel Allure jest wciąż dość młody, ale to nie przeszkadza mu, podobnie jak wielu innym zapachom wydanym pod marką Chanel, stać się jednym z klasycznych zapachów, które powinna mieć każda odnosząca sukcesy, atrakcyjna i nowoczesna kobieta. Używając zapachu tych perfum możesz być pewny elegancji, doskonałości i uroku swojego wizerunku, a także tego, że dziś wszystkie oczy skierowane będą tylko na Ciebie.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Chanel Allure opinie

Brak opinii o tym produkcie