Chanel Chance Eau Fraiche EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

Chanel Chance Eau Freiche EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

Chanel Chance Eau Freiche EDT Woda toaletowa 150 ml
woda toaletowa 150 ml

Cena :

 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: Chance Eau Fraiche woda toaletowa marki Chanel

Eau de Toilette
Rodzaj: kwiatowo - szyprowy
Rok wydania: 2007
Przeznaczenie: Dla kobiety
Opakowanie: 100 ml, 50 ml, 150 ml
Polecany na: dzień
Górny akord: cytryna, drewno cedrowe
Środkowy akord: hiacynt wodny, ziarna pieprzu różowego, jaśmin wielkolistny
Bazy akord: irys, paczula, drzewo tekowe, wetiwer, ambra, białe piżmo

Legendarna Gabrielle Chanel, założycielka kultowej marki, często powtarzała, że ​​wykorzystała tylko szansę, którą dał jej los. Pomysł ten został urzeczywistniony przez perfumiarzy House of Chanel, tworząc serię zachwycających zapachów Chanel Chance. Nazwę serii tłumaczy się jako „przypadek”, a zawarte w niej zapachy dedykowane są kobietom, które potrafią poddać się emocjom, wierzą w sen i często polegają na szczęściu. W 2003 roku ukazał się wspaniały zapach Chanel Chance Eau Fraiche, który porwał wyobraźnię pięknej połowy ludzkości. Jej lekki, łagodny, nieco beztroski charakter przywodzi na myśl wczesną wiosnę, która zawsze przychodzi nieoczekiwanie, pogrążając świat w rozkosznej atmosferze ciepła i miłości. Ten zapach brzmi bardziej miękko niż pierwszy zapach z serii.

Unikalny zapach został opracowany przez Jacquesa Polge, który przez wiele lat był perfumiarzem imperium Chanel. Kompozycja perfum Chanel Chance Eau Fraiche jest złożona, piękna i różnorodna. Zaczyna się niezwykle świeżymi, lekkimi i energetycznymi akordami, które brzmią intensywnie i trochę odważnie. Po chwili dźwięk zapachu zmienia się, staje się bardziej miękki i delikatniejszy. W miarę rozwoju kompozycja staje się bardziej kobieca i seksowna. Jego zmysłowe nuty brzmią bardzo wyrafinowane i eleganckie, nie ma w nich nawet cienia wulgarności. Perfumy uspokajają tylko do lekkiego flirtowania, ale nie obiecują kontynuacji. Lekki, ale długi róg uderza w wyrafinowanie. Chanel Chance Eau Fraiche to zapach samej wiosny, który daje wiele zachwycających chwil, a każda z nich jest wyjątkowa, piękna i niepowtarzalna. Przypomina o czystej pierwszej miłości, delikatnych uściskach i drżących pocałunkach.

Zapach Chanel Chance Eau Fraiche docenią delikatne i delikatne młode kobiety, których charakter jest marzycielski i romantyczny. Żyją w świecie swoich fantazji i wiedzą, jak radować się wiosną, która obiecuje im nowe spotkania i oczywiście miłość. Takie kobiety napełniają życie swoich mężczyzn radością i szczególnym światłem, wiedzą, jak sprawić radość swojemu wybranemu. Perfumy te przechowują wspaniałe emocje i wydaje się, że fantazje ożyją i wypełnią przestrzeń błyszczącym magicznym światłem, pełnym ciepła i cudownego zapachu. Wykonany w najlepszych tradycjach legendarnego domu Chanel, zachwyca wyrafinowanym, promiennym pięknem. Zapach umieszczono w niezwykłej butelce, której kształt przypomina tajemnicze koło fortuny.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

Chanel Chance Eau Fraiche woda toaletowa damska opinie