Chanel Chance Eau Tendre woda perfumowana
Chanel Chance Eau Tendre EDP Woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml

Cena jedn. 5.89 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

589
Chanel Chance Eau Tendre EDP woda perfumowana 35 ml
woda perfumowana 35 ml


Cena jedn. 9.83 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

344
Chanel Chance Eau Tendre EDP woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml


Cena jedn. 7.98 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

399
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 100 ml, 35 ml, 50 ml
Profil: Damska
Rodzaj: kwiatowo - owocowy
Wydane w roku: 2019
Propozycja na: dzień
Nuta górna: pigwa, grejpfrut
Nuta środkowa: róża, jaśmin
Nuta podstawy: białe piżmo

Zapach Chanel Chance Eau Tendre został wydany w 2010 roku. Jej twórcą był perfumiarz Jacques Polge. Zapach stał się trzecią kontynuacją wcześniej wydanego Chanel Chance i, w przeciwieństwie do poprzednich zapachów z tej serii, okazał się lżejszy i bardziej przewiewny. Dzięki delikatnemu i lekkiemu zapachowi, przepełnionemu świeżością i romantyzmem, jest idealny dla młodej zdeterminowanej dziewczyny, która uwielbia szybować w chmurach, ale potrafi też być poważna i zdeterminowana. Atrakcyjny zapach tych perfum przywodzi na myśl świeży wiosenny poranek, wypełniony mnóstwem różnych czarujących aromatów, które razem tworzą oryginalną i subtelną kompozycję, która pozwala poczuć początek nowego dnia.

Ponieważ Chanel Chance Eau Tendre jest bardzo wzruszająca i prawie nieważka, nie zwycięży kobiety, która go wybrała, a jedynie bardzo delikatnie i czule pomoże uzupełnić jej wizerunek. Jednocześnie może nie być oczywisty dla swojej kochanki, ale z pewnością zostanie zauważony przez tych, którzy będą w pobliżu. Słabość i kobiecość, które są główną bronią każdej kobiety w walce o serce ukochanego mężczyzny - to cechy, które oprócz tego zapachu najbardziej będą się wyróżniać w kobiecie i staną się bardziej oczywiste dla innych.

Jak każdy zapach od Chanel, te perfumy, mimo swojej młodości, można śmiało utożsamić z kategorią klasycznych wiosennych zapachów, stworzonych po to, by każdego dnia napełniać kobiety radością, zapachem wiosennych kwiatów i lekkim powiewem ciepłej bryzy, która lekko rozwija włosy i przyjemnie pieści skórę. Chanel Chance Eau Tendre to zapach młodości i czystości, delikatności i inspiracji, subtelny i do tej pory nie okazujący się otwarcie zmysłowością i niekończącym się romansem, sprawiający, że marzysz o szczęściu i wierzysz w istnienie wielkiej miłości, która z pewnością zacznie się wkrótce i nigdy się nie skończy.

Krótki opis marki:

barcode do produktu