Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Chanel Coco Noir EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

599
Coco Noir EDP woda perfumowana 35 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 35 ml

Cena :

290
Coco Noir EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

395
Pojemność: 100 ml, 35 ml, 50 ml
Propozycja na: wieczór
Górny akord: bergamotka, sycylijska pomarańcza, grejpfrut
Środkowy akord: jaśmin, narcyz, róża, brzoskwinia, geranium
Bazy akord: fasola tonka, olibanum, drzewo sandałowe, benzoes, paczula, białe piżmo, goździk, wanilia

Wśród ogromnej różnorodności nowoczesnych zapachów są specjalne nowości perfumeryjne, którymi nie każda kobieta pozwoli sobie na przyjemność. A to tylko dlatego, że woda toaletowa o szczególnych właściwościach wymaga szczególnej atmosfery i specjalnego podejścia do jej używania. Na przykład wspaniała kompozycja Chanel Coco Noir, zaprezentowana przez wybitny dom mody w 2012 roku. Elitarność i niepowtarzalność Chanel Coco Noir poczujesz natychmiast po tym, jak pierwsze, wciąż nieśmiałe akordy wypełniają otaczającą przestrzeń. Cóż, nie należy spodziewać się szczególnej eksplozji emocji w początkowych nutach zapachu: nastąpi to nieco później, gdy perfumy przyciągną uwagę i będą gotowe do pojawienia się z pełną mocą.

Woda toaletowa rozpocznie czarujący i spokojny taniec świeżym dźwiękiem kuszącego grejpfruta i ekscytującej bergamotki. Jednak fakt, że charakter pachnącego arcydzieła nie jest tak miękki, jak mogłoby się wydawać na początku, po kilku chwilach przekonasz się. Kompozycja, czując swoją nieograniczoną moc, wypełni Twój świat nieopisanym dźwięcznym sojuszem władczej róży otoczonej niecierpliwym jaśminem, dumnym żonkilem i kobiecym geranium. Wrażenie wyjątkowej uroczystości kwiatowej pozwoli wydłużyć inspirujący szlak zapachu, reprezentowany przez elementy drzewne i korzenne. Woda toaletowa Chanel Coco Noir to nie tylko dodatek do wizerunku wyrafinowanej kobiety.

Ważne jest, aby zrozumieć, że ten zapach powstał pod wrażeniem niepowtarzalnego Coco z podróży do Wenecji, to znaczy wchłonął niespotykaną radość i naturalne uwodzenie jednej z największych kobiet w historii. Dlatego kompozycja o niezapomnianych cechach jest idealna na specjalne okazje, ponieważ jej eleganckie brzmienie pozostawi boski ślad na Twoim naturalnym pięknie, pomoże Ci zaistnieć w najlepszej roli przed innymi. Uwierz mi: po prostu podnieś ciemną butelkę Chanel Coco Noir, aby poczuć się jak prawdziwa bal królowej życia!

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Chanel Coco Noir opinie

Brak opinii o tym produkcie