Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Chanel Cristalle Women EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

485
Pojemność: 100 ml
Polecany na: dzień
Nuta górna: mandarynka
Nuta środkowa: melon, jaśmin, brzoskwinia, ylang-ylang
Nuta podstawy: mech dębu, wetiwer

Zapach Chanel Cristalle należy do Chanel Trade House. W 1974 roku ta marka wypuściła zapach, który nie miał odpowiedników, nie tylko w tamtych latach, ale także w naszych czasach. Ten zapach jest krystalicznie czysty i przejrzysty, jak letnia poranna rosa. Jest jasny i jednocześnie mieniący się jak drogocenny kamień, a także piękny i czysty, jak dusza dziewicy.

Zapach mieni się i mieni się wszystkimi swoimi nutami w ciągu dnia i mieni się kilkoma odcieniami w nocy. Zapach Chanel Cristalle może olśnić każdego swoją jasnością, czystością, świeżością i przejrzystością. Długo utrzymuje się w powietrzu. Początkowo perfumy te były przeznaczone dla młodych kobiet, ale po ich wydaniu zakochały się w nich kobiety starsze. Potrafi bowiem podkreślić charakter kobiety, jej energię a jednocześnie lekkość, wdzięk i styl. Kobieta, która wybiera taki zapach, ma skłonność do różnych lekkomyślnych działań, łatwo jest jej zaangażować się w jakąś przygodę. Ale jednocześnie zawsze kontroluje sytuację. Ten zapach jest w stanie podkreślić jej spontaniczność i impulsywność. Nutą serca Chanel Cristalle jest indyjski jaśmin, który może dodać bogactwa i ciepła zapachowi. Ten zapach jest w stanie dać poczucie otwartości i wolności, co jest ważne dla wielu kobiet. Gdy tylko zapach zacznie się unosić w powietrzu, w ciele kobiety zaczynają dziać się niezwykłe rzeczy. Jej dusza jest gotowa unieść się w powietrze i wzbić się tam jak wolny ptak, który był w niewoli przez długi czas, ale nie zdołał jeszcze zapomnieć o poczuciu swobodnego lotu. Nuty sycylijskiej cytryny i jaśminu nadają aromatowi słodko-kwaśny smak. Czasami można w nim złapać lekką cierpkość, która dobrze wpasowuje się w całą kompozycję zapachową. Chanel Cristalle to perfumy łączące stare i nowe tradycje. Jest popularny od kilkudziesięciu lat, a jego zapach nie ma ograniczeń czasowych ani krajowych.

Współczesne dziewczyny i kobiety starają się ją posiadać. A mężczyźni, którzy kochają swoich małżonków, matki i dziewczęta, starają się nadać im ten aromat, a tym samym przynieść prawdziwą przyjemność i wiele pozytywnych emocji. Rzeczywiście jest piękny i wyjątkowy.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Chanel Cristalle Women opinie

Brak opinii o tym produkcie