Chanel Egoiste woda toaletowa
Chanel Egoiste EDT Woda toaletowa 50 ml
woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY
Chanel Egoiste EDT woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena :

485
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Zawartość: 50 ml, 100 ml
Linia: Dla Panów
Rok wydania: 1990
Zalecany na: wieczór
Nuta górna: mandarynka sycylijska, mahoń, drzewo różane, kolendra
Nuta środkowa: róża damasceńska, cynamon, goździk
Nuta podstawy: tytoń, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, skóra

Aby pewni siebie i aktywni mężczyźni niezmiennie czuli się w najlepszej formie, najlepsi perfumiarze naszych czasów stworzyli Chanel Egoist, rewelacyjną markę zapachową znanego na całym świecie producenta. W tej kompozycji wyważone, szlachetne i bogate nuty energetyczne niespodziewanie połączyły się, umożliwiając przedstawicielowi silniejszej płci niezmiennie odwagę i atrakcyjność.

Zapach Chanel Egoist opiera się na połączeniu egzotycznych akordów o różnych charakterach, kojarzonych z agresywnością męskiej siły i dreszczykiem prawdziwej zmysłowości. Perfumiarzom w tej kompozycji również udało się w zaskakujący sposób połączyć szlachetność arystokratycznego drewna z bogactwem elementów cytrusowych, dzięki czemu współczesny człowiek preferujący ten zapach nie musi martwić się o stworzenie pozytywnej roli, kompozycja zapewni mu dostateczny poziom pozytywnych emocji. Przedstawiciel silniejszego seksu z perfumami Chanel Egoist w pełni i całkowicie wspiera wizerunek nowoczesnego i pewnego siebie zdobywcy metropolii, który dba o własny wizerunek i ma zdrowy udział w egoizmie. Taki człowiek zna wartość siebie i swoich pragnień, dlatego woli je realizować bez wahania. Jednocześnie ten zdobywca serc kobiet jest niezmiennie w dobrym nastroju, czując szlachetność połączeń nut drzewnych i cytrusowych, popartą oryginalnością oryginalnych składników egzotycznego porządku. Nic dziwnego, że taki codzienny bodziec w postaci stylowych i wysokiej jakości perfum może dodać pewności siebie i autorytetu każdemu przedstawicielowi silniejszej płci, kilkakrotnie zwiększając jego pozycję.

Butelka Chanel Egoist wyróżnia się wyraźnie widocznym stylem i lakonicznym wykonaniem. Prostotę przezroczystego szklanego naczynia o klasycznej formie podkreśla jedynie czarne obramowanie, które doskonale oddaje mocny i szlachetny charakter kompozycji, po raz kolejny wskazując na wybitne pochodzenie oryginalnego zapachu i podkreślając oryginalność jego koncepcji.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Chanel Egoiste opinie

Produkt w tej chwili nie posiada opinii