Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Chanel No 19 EDP Woda perfumowana 100 ml

EDP woda perfumowana 100 ml

Cena :

530
No 19 EDP woda perfumowana 35 ml - eau de parfum - edp

EDP woda perfumowana 35 ml

Cena :

282
No 19 EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
EDP woda perfumowana 50 ml

Cena :

389
No 19 EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

335
Eau de Parfum - EDP
Rodzaj: kwiatowo - zielony
Wydany w roku: 1970
Płeć: Kobieta
Zawartość: 100 ml, 35 ml, 50 ml
Propozycja na: dzień
Akordy górne: galbanum, neroli
Akordy środkowe: irys, jaśmin, majowa róża, hedione, narcyz, ylang-ylang
Akordy bazy: piżmo, wetiwer, drewno cedrowe, mech dębowy

Odważne perfumy o charakterystycznym charakterze. Kwiatowo - drzewno - zielony zapach w idealnej równowadze. Ostatni zapach wprowadzony przez Gabrielle Chanel. Kompozycja stworzona zgodnie z wymogami samej projektantki mody. Odważny zapach, który bawi się kontrastami. Idealna równowaga między zielonymi, wybuchowymi nutami galbanum i mocnymi nutami Iris Pallida.

Fraza, nawet rzucona przez słynną piękność Mereline Monroe, że podczas snu na jej ubraniach pachnie tylko perfumami Chanel, pomogła podnieść tę markę perfum na niewyobrażalną wysokość. Od tego czasu każdy kolejny zapach jest coraz lepszy i doskonalszy, czego najlepszym potwierdzeniem są perfumy Chanel 19. Sama wspaniała właścicielka firmy Coco Chanel miała ogromny wpływ na popularność marki perfum Chanel, nawiasem mówiąc, wśród niej Ulubionymi powiedzonkami były słowa, że ​​kobieta z brzydko pachnącą kobietą nie ma przyszłości.

Chanel 19 to odważny i niezwykły zapach będący pełnoprawną ilustracją koncepcji perfum marki Chanel. Niewątpliwie najlepsze perfumy powstają we Francji! Oczywiście wytrawni perfumiarze to francuscy mistrzowie! Ale niekoniecznie mężczyzna powinien być twórcą zapachów. Nie wierz mi ?! Zapamiętaj historię wyjątkowej i niepowtarzalnej, wdzięcznej i stylowej królowej mody Gabrielle Chanel. To właśnie ta kobieta swoim pojawieniem się w modnym horyzoncie początku XX wieku dokonała rewolucyjnej rewolucji w świecie perfum. Jak się okazało, świat oszalał i do dziś pozostaje w podobnym stanie, o czym świadczy niezrównany i luksusowy zapach tych prawdziwie francuskich perfum. Od tego czasu świat odkrył zsyntetyzowane aromaty, zaskakujące i intrygujące technologią ich wytwarzania, która wykracza poza zwykłe odtworzenie pachnących odcieni pojedynczego kwiatu. Jeden z autorów unikalnej formuły, dzięki której powstawały kolejne zapachy tej super popularnej marki, w tym wydany w 1970 roku Chanel 19.

Wśród wielbicieli tego wspaniałego zapachu byli znani fashionistki i piękności, uosabiające całe epoki i kraje. Powszechnie wiadomo, że w torebce każdej kokieterki i fashionistki, seksownej i pięknej, o ospałym spojrzeniu i figlarnym uśmiechu na ustach, znajduje się flakon wyrafinowanych perfum erotycznych Chanel 19. Ich aromat może mówić o miłości, namiętności, pragnienie posiadania i poddania się, ale może to zrobić tylko prawdziwy mężczyzna.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Chanel No 19 opinie

Brak opinii o tym produkcie