Christian Dior Dior Homme Cologne 2013  EDP i EDT
Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 EDC woda kolońska 75 ml
woda kolońska 75 ml

Cena :

369
Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 EDC woda kolońska 125 ml
woda kolońska 125 ml

Cena :

499
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 75 ml, 125 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Propozycja na: dzień
Akordy górne: bergamotka kalabryjska
Akordy środkowe: kwiat grejpfruta
Akordy bazy: piżmo

Christian Dior Homme Cologne to jasny, orzeźwiający i energetyzujący zapach, który dodaje pewności siebie, dodaje energii i tworzy obraz nowoczesnej męskości. Perfumy wydały się lekkie, świeże i przejrzyste, a ich delikatna delikatność podkreśla młodość i energię. Christian Dior Homme Cologne mieni się różnymi nutami, mieni się i gra magiczną melodię romansu i piękna. Mężczyzna o takim zapachu jest zdolny do romantycznego szaleństwa, zadziwia swoją zmysłowością i szlachetnością. Ten odważny rycerz, gotowy do walki o swoją miłość, swoje życie i swój sukces, zaskakuje pięknem swoich czynów i odwagi. Zawsze osiąga to, czego chce, dlatego stał się standardem stylu i elegancji.

Mężczyzna w aureoli zapachu Christiana Dior Homme Cologne emanuje dynamizmem i energią, jest bystry i niezwykły, dlatego słusznie można go uznać za szlachetnego rycerza i prawdziwego obrońcę piękna. Te perfumy są wyrafinowane, krok po kroku, zebrane w klasycznie eleganckiej prostokątnej szklanej butelce. Christian Dior Homme Cologne prowadzi do ekstazy swoją lekkością i przejrzystością, delikatnością i zwiewnością, które połączone w jeden zapach korzystnie podkreślają tylko to, co w człowieku najlepsze. Perfumy wyszły złożone, głębokie, wielopłaszczyznowe, ale jednocześnie wyrafinowane i klasycznie stylowe i luksusowe na swój sposób.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 opinie

Średnia Ocena 5 jest oparta na 1 opiniach


Ocena Opinię napisano w dniu 29 lipca 2018

To jeden z moich ulubionych zapachów na sezon wiosna/lato, klasa w każdym calu. Zapach jest cytrusowy, bardzo naturalny i prosty w składzie z wyjątkowo eleganckim podłożem. Trwałość tej wody jest wysoce satysfakcjonująca, na mnie 10-11h i jak w każdym przypadku u Diora wiemy za co płacimy. Jakość doskonała, polecam.