Christian Dior Forever and Ever woda toaletowa
Christian Dior Forever and Ever EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

Cena jedn. 4.54 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

454
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 100 ml
Zalecany na: dzień
Górny akord: frezja, bluszcz, jaśmin wodny
Środkowy akord: róża, geranium
Bazy akord: esencja różana, wanilia, piżmo

Dzięki ciągłemu rozwojowi w dziedzinie nowoczesnej perfumerii od dawna przyzwyczailiśmy się do idei, że pewne składniki symbolizują jeden lub inny aspekt ludzkiego zmysłowego świata, zwłaszcza jeśli chodzi o zapachy dla pięknej połowy ludzkości. Łatwo więc zgadnąć, do jakich celów dążyli twórcy wyjątkowego Christian Dior Forever And Ever - perfum, których urok kryje się w naturalnej sile dzikiej róży, od dawna uważanej za symbol prawdziwej miłości.

Filozofia brzmiącej wody toaletowej z elitarnej rodziny Christian Dior Forever And Ever opiera się na wszechogarniającej kobiecości i niepokoju, ekscytacji i atrakcyjności. Każda kobieta, głęboko w swojej duszy, nigdy nie przestaje wierzyć w wieczną bajkę z przystojnym księciem, nawet jeśli są dwa lub trzy rozwody i dużo smutku za jej plecami. Bez względu na to, ile kłopotów daje życie słodkiej i wrażliwej przedstawicielce płci pięknej, nigdy nie zmieni swojego marzenia i będzie w nią wierzyć aż do ostatniego tchnienia. Ale to na tyle ważne, że sens każdego dnia kojarzy się nie tylko ze snem jedynego mężczyzny, ale towarzyszy mu także romantyczny nastrój, przyjemne trendy, które potrafią przybliżyć chwilę zachwytu długo oczekiwanego spotkania. Dlatego musisz dodać do swojej pięknej kolekcji perfum zapach o ekscytującym smaku prawdziwej miłości, który może zmienić Twoje życie w prawdziwą bajkę.

Kobieta ze śladami Christiana Diora Forever And Ever jest piękna w najszerszym tego słowa znaczeniu - promieniuje kobiecością i ekscytującym magnetyzmem, dosłownie sprawia, że ​​mężczyźni się nimi opiekują, ponieważ wspiera się jej łagodna i jednocześnie dominująca natura dzięki silnym, naturalnym składnikom. Taka przedstawicielka płci pięknej zaskakuje i intryguje otaczających ją, radosnym blaskiem w oczach blaskiem mgławicy - to efekt, jaki jej ulubiona woda toaletowa Christian Dior Forever And Ever, prezentowała się w markowych butikach w stylowym różu butelka, tworzy.

Krótki opis marki:

barcode do produktu