Christian Dior Miss Dior Le Parfum woda perfumowana
Christian Dior Miss Dior Le Parfum EDP Woda perfumowana 40 ml
woda perfumowana 40 ml

Cena :

BRAK CENY
Christian Dior Miss Dior Le Parfum EDP woda perfumowana 75 ml
woda perfumowana 75 ml


Cena jedn. 6.6 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

495
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 40 ml, 75 ml
Charakterystyka: Dla kobiety
Wprowadzony w: 2012
Polecany na: dzień, wieczór
Górny akord: włoska mandarynka
Środkowy akord: róża turecka, róża damasceńska
Bazy akord: wanila, ambra, paczula

Trudno nie zgodzić się z tym, że prawdziwa dama w każdej sytuacji nie cierpi na swoim obrazie. Choć era balów i bujnych krynolin to już odległa przeszłość, a dziś w wielostronnym tłumie łatwo dostrzec prawdziwie kobiecy i uwodzicielski urok, wyróżniający się dumną postawą i magnetycznym wyglądem. Nie ma znaczenia, co ma robić ani w co ma na sobie - uwydatnia to radosny Christian Dior Miss Dior Le Parfum, który po raz pierwszy został zaprezentowany koneserom w 1947 roku. Kompozycja renomowanej marki Christian Dior Miss Dior Le Parfum nie straciła na popularności przez ponad pół wieku stosowania.

Ma fenomenalną zdolność odradzania się w każdym nowym obrazie, niezmiennie pozostając aktualnym. A jeśli przedstawiciel płci pięknej z bogatym doświadczeniem życiowym aromatu spieszy się, aby ujawnić się z regularnością i spokojem, to da młodej urodzie wodospady ekscytujących emocji. Perfumy doskonale sprawdzają się w prawie każdej sytuacji, są jedyne w swoim rodzaju. Aby zrozumieć, dlaczego, wystarczy zapoznać się z jego wyśmienitym i polifonicznym bukietem. Nuty głowy Christian Dior Miss Dior Le Parfum zawierają połączenie urzekającej gardenii z nutami korzennymi i świeżą bergamotką. To dzięki niemu w pierwszej minucie obcowania z zapachem wydaje się odległy i dźwięczny. Perfumy ze swej natury przypominają niedoświadczoną pannę, która boi się otworzyć swoje czułe serce i wyznać swoje małe sekrety.

Ale po krótkim czasie, kiedy zapach nabierze mocy i nabierze mocy, zakwitnie polifonicznym akordem kwiatowym, który zadziwia ekscytującymi zmianami charakteru. Perfumy łatwo osadzają się na skórze, zachęcając właściciela motywami zmysłowych pragnień, pomagając poczuć się najlepiej podczas długiego dnia i urzekając silniejszym seksem jednym spojrzeniem. Zapach o bogatej historii i nowatorskim brzmieniu, Christian Dior Miss Dior Le Parfum uzupełnia masywna butelka z wyrafinowanym tłoczeniem i małą zakrętką.

Krótki opis marki:

barcode do produktu