Christian Dior Pure Poison woda perfumowana
Christian Dior Pure Poison EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena jedn. 8.7 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

435
Christian Dior Pure Poison EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 5.89 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

589
Christian Dior Pure Poison EDP woda perfumowana 30 ml
woda perfumowana 30 ml


Cena jedn. 11.33 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

340
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 50 ml, 100 ml, 30 ml
Płeć: Kobieta
Rekomendacja: dzień
Górne akordy: mandarynka, jaśmin, pomarańcza, kalabryjska bergamotka,
Środkowe akordy: gardenia, kwiaty pomarańczy
Bazowe akordy: drewno cedrowe, drewno sandałowe, biała ambra

Słodki, delikatny, romantyczny, trochę odważny i pewny siebie, właśnie taka powinna być dziewczyna, która preferuje zapach Christian Dior Pure Poison. I to jest całkiem zrozumiałe, tak oryginalny i stylowy zapach jest idealny dla tych, którzy kochają zmiany i wiedzą, jak cieszyć się własną atrakcyjnością.Warto zauważyć, że zapach ten został opracowany w 2008 roku przez perfumiarza Francois Demachy, który zrobił wszystko możliwe, aby jego dzieło nawet po długim czasie nie straciło na aktualności. Rzeczywiście, jasny, bogaty aromat, w którym głównym jest delikatna kwiatowa nuta reprezentowana przez jaśmin, jest w stanie natychmiast oczarować każdą kobietę, dlatego dla wielu fashionistek pozostaje głównym i najbardziej ukochanym zapachem do dziś.

Oczywiście nie można nie zauważyć bardzo ciekawej cechy wyróżniającej, która jest charakterystyczna dla niestandardowej butelki Christian Dior Pure Poison. To on natychmiast przyciąga wszystkie spojrzenia, dlatego po prostu nie sposób powstrzymać się od takiego przejęcia.Jeśli chodzi o wytrwałość, to jest po prostu niesamowity, ten niesamowity aromat nie opuści skóry nawet kilka dni po jego zastosowaniu, podczas gdy nawet jego woda zostanie zmyta, nie jest takie łatwe. I oczywiście należy zaznaczyć, że od momentu pierwszej aplikacji będzie się nieustannie zmieniać, czasem staje się jaśniejszy i bardziej zmysłowy, a potem wręcz przeciwnie, delikatny, a nawet lekko słodkawy. Dzięki temu właściciel Christian Dior Pure Poison nie musi martwić się, że niebawem perfumy te znudzą się monotonią, wręcz przeciwnie, jest to niesamowity zapach, którym można się cieszyć naprawdę wiecznie.

Nie trzeba dodawać, że korzyści z zakupu elitarnych perfumerii są prawie niemożliwe do przecenienia, dlatego jasny, oryginalny i niezwykle trwały zapach Christian Dior Pure Poison staje się dokładnie tym, bez czego żadna prawdziwa fashionistka nie może się obejść. A poza tym jego niestandardowa butelka doskonale ozdobi każdą kolekcję luksusowych perfum.

Krótki opis marki:

barcode do produktu