David Beckham Homme EDT Woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml

Cena jedn. 1.19 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

89
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill

Opis produktu: Homme woda toaletowa marki David Beckham

Opakowanie: 75 ml
Profil: Męski
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: imbir, pieprz syczuański, cytrusy
Akordy środkowe: skóra, rozmaryn, drzewo kaszmirowe
Akordy bazy: mahoń, paczula, piżmo

Nowy zapach słynnego sportowca, seksownego Davida Beckhama, jest kontynuacją jego linii perfum, która rozpoczęła się w 2005 roku. David Beckham Homme został zaprezentowany publiczności w 2011 roku i stał się uosobieniem młodości i świeżości. Perfumy są zuchwałe i odważne, na swój sposób świeże, jednak drzewno-korzenne akordy dodają im siły i głębi. Aromat opiera się na nutach pochodzenia zwierzęcego i drzewnych akordach. Dlatego perfumy mają niezrównany odważny, sportowy styl, który jest w stanie przekształcić mężczyznę, nadać mu seksualności i atrakcyjności. David Beckham Homme jest akcesorium dla młodego i energicznego zdobywcy świata, dla tego, kto nie chce pozostać w tyle, ale pragnie zwycięstwa nad światem i sobą.

Dlatego ciągłe samodoskonalenie i walka o popularność, sukces, a nawet władzę są głównym symbolem perfum. Butelka zapachu Homme podkreśla indywidualność właściciela, niepowtarzalny nowoczesny styl, młodość i energię. Dlatego klasyczna prostokątna butelka ozdobiona jest dużymi literami imienia twórcy zapachu, a także jest uzupełniona elegancką srebrną pokrywką, która wieńczy szklaną butelkę. Kompozycja perfum została zaprojektowana w taki sposób, aby otoczyć mężczyzn aureolą charyzmy i atrakcyjności. Zapach został stworzony dla stylowych, wysportowanych młodych ludzi, którzy chcą czerpać maksimum z życia, idąc za przykładem ikony stylu, wzorowego mężczyzny i ojca, słynnego sportowca i sensacji piłkarskiej Davida Beckhama.

Homme jest uosobieniem męskiej siły, osobowości i determinacji. Jest to modny detal dla utalentowanego i niezwykłego mężczyzny, pokazujący swój talent w różnych obszarach. Jest ulubieńcem kobiet, pewny siebie i władczy, odnosi sukcesy w biznesie i komunikowaniu się z ludźmi, tolerancyjny, towarzyski i stylowy. Dlatego nie potrzebuje on potężnych dodatków, a jedynie subtelne akcenty naturalnej seksualności i zmysłowości. Zapach słynnego piłkarza będzie punktem kulminacyjnym, którego brakowało nawet najbardziej niedoścignionemu i popularnemu macho.

Krótki opis marki:

barcode do produktu

David Beckham Homme woda toaletowa męska opinie