Davidoff Adventure woda toaletowa
Davidoff Adventure EDT Woda toaletowa 100 ml
woda toaletowa 100 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 162 

Cena jedn. 1.29 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

162 129
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 100 ml
Przeznaczenie: Mężczyźni
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: bergamotka, liście herbaty, czarny pieprz, mate, mandarynka, cytryna
Akordy środkowe: ziarno sezamu, papryczka pimento
Akordy bazy: wetiwer, drewno cedrowe, białe piżmo

Któż nie marzy o ekscytującej przygodzie, która pozostawi niezapomniane piętno na jego duszy i przynajmniej na krótki spokój uwolni od zmartwień, których doświadczył? Aby aspiracje pewnych siebie zdobywców były jeszcze bardziej powściągliwe i owocne, znany perfumiarz Anthony Lee uosabiał pragnienie podróży w stylowej butelce o nazwie Davidoff Adventure 2008. Teraz miłośnicy mocnych wrażeń nie muszą szukać źródła inspiracji w odległych krajach, zmieści się na toaletce.

Egzotyczne brzmienie kilku nut perfum Davidoff Adventure rodzi iluzję podboju nowego życia Olympus, co gwarantuje przypływ pozytywnego nastroju i uczucie wszechogarniającej radości przez długi czas. W aromacie tej kompozycji kryje się magia świeżego wiatru przemian, którego jednym podmuchem czasami jesteśmy w stanie zdradzić najcenniejsze rzeczy. Co więcej, woda toaletowa renomowanego producenta to nie tylko dodatek do Twojego nowego wizerunku. Davidoff Adventure to styl życia, którego energię mogą poczuć tylko prawdziwi podróżnicy. Jeśli od dawna jesteś zmęczony monotonią szarej rzeczywistości, jeśli od dawna pragniesz poczuć przypływ euforii w pogoni za nowymi doświadczeniami, to zapach znanego na całym świecie producenta jest właśnie tą nowością, której szukałeś w ostatnich latach swojego życia. Pomoże Ci odkryć nowe oblicza własnej indywidualności, przenieść się w świat niesamowitych emocji i ciągłych odkryć, a także znaleźć niezwykłe interpretacje znanych rzeczy.

Szlachetny charakter Davidoff Adventure znajduje odzwierciedlenie w lakonicznym projekcie opakowania. Prosta butelka wykonana z przezroczystego szkła jest przepełniona radosnymi przelewami złotego płynu, a jej górna część znajduje się całkowicie pod jarzmem żelaznego elementu, symbolizującego męskość i ciągłe pragnienie zapewnienia wolności w swoim życiu wszelkimi, nawet najbardziej radykalnymi środkami. . Dlatego jest mało prawdopodobne, aby dominujący człowiek, który raz zaznajomił się z tchnieniem tego aromatu, zechciał się z nim rozstać, ta kompozycja z pewnością stanie się jego życiowym credo, pomagając pokonać wszelkie przeszkody i zbudować swoje życie jako jedną przygodę .

Krótki opis marki:

barcode do produktu