Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Davidoff Hot Water EDT Woda toaletowa 110 ml

EDT woda toaletowa 110 ml

Cena :

128 117
Hot water EDT woda toaletowa 60 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 60 ml

Cena :

104
Opakowanie: 110 ml, 60 ml
Przewidziany: Dla Pana
Rodzaj: orientalno - przyprawowy
Rok wydania: 2009
Zalecany na: wieczór
Nuta górna: absynt, bazylia
Nuta środkowa: paczula, papryczka chili
Nuta podstawy: benzoes, styraks

Woda toaletowa Davidoff Hot Water została wyprodukowana w 2009 roku przez francuski dom Davidoff. Orientalne, korzenne nuty zapachu łączą się w prawdziwy koktajl energetyczny, mocny i palący. Perfumy są przeznaczone dla mężczyzny, który nie boi się zwracać na siebie uwagi, nie boi wydawać się zbyt aktywny i niezależny. Zapach pomaga osiągnąć cel, zarówno w karierze, jak iw miłości, stanie się idealnym towarzyszem wytrwałego i energicznego dżentelmena. Mężczyzna, który zdecydował się na tę kompozycję perfum, będzie mógł wykorzystać zapach przy każdej okazji. O poranku cierpkie, orzeźwiające nuty gorącej wody Davidoff pomogą Ci nabrać sił i wejść w doskonały nastrój na nowy dzień. W ciągu dnia perfumy będą podkreślać elegancję właściciela i zmuszać innych do liczenia się z jego wysokim statusem społecznym. Wieczorem zapach zamienia się w mocny koktajl, relaksujący i zmysłowy.

Perfumy urzekają i kuszą swoją szczerą zmysłowością, sprawiają, że płeć piękna odwraca się i patrzy oczami tej, od której pochodzi ten wspaniały aromat. Pikantno-orientalna kompozycja Davidoff Hot Water została opracowana przez francuskich perfumiarzy Olivera Polge i Domitille Berthier. Połączyli razem wszystkie palące i uwodzicielskie odcienie znane perfumiarzom i stworzyli zapach, który słusznie można nazwać jednym z najbardziej zmysłowych zapachów naszych czasów. Kompozycję otwierają orzeźwiające nuty czerwonej bazylii i cierpkiego arystokratycznego piołunu. Wtedy na scenę wkracza zmysłowy i seksowny koktajl z gorącej czerwonej papryki i paczuli. Zapach kończy się smugą żywicy z drzew benzoesowych i styraksu. Te nuty bazowe są logicznym uzupełnieniem kompozycji, wydają się równoważyć zbyt ostre akcenty i przekształcać zapach w harmonijną kompozycję.

Butelka wody toaletowej Davidoff Hot Water podkreśla koncepcję zapachu. Jest pomalowany na palący czerwony kolor, który podkreśla czarna obwódka. Nazwa marki i wody toaletowej również są zapisane czarnymi literami.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Davidoff Hot Water opinie

Brak opinii o tym produkcie