Diesel Only The Brave woda toaletowa
Diesel Only The Brave EDT Woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml

Cena :

BRAK CENY
Diesel Only The Brave EDT woda toaletowa 125 ml
woda toaletowa 125 ml


Cena jedn. 2.07 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

259
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
EDT woda toaletowa
Linia: Dla mężczyzn
Opakowanie:

Perfumiarze tej kompozycji zignorowali tradycyjną architekturę zapachu i stworzyli mocny koktajl dla odważnych mężczyzn - Only the Brave. W centrum orientalno - drzewnego, skórzastego zapachu znajduje się gra z kontrastami. Ziołowe aromaty łączą się z nutami zwierzęcymi, męska siła łączy ciepłą zmysłowość i żywą dynamikę. Skóra, Styrax i Labdanum oznaczają bezkompromisową męskość. Akordy cytrusowe i żywe fiołkowe nuty nadają zapachowi miejskiej aury, która w ekscytujący sposób zaakcentowana jest świeżą kolendrą i owocową mandarynką. Mocny bursztyn i pikantny cedr promieniują ciepłym ciepłem.

Męski zapach Diesel Only The Brave jest kreatywny i niezwykły. Został wydany przez dom handlowy Diesel, który zawsze wyróżnia się ciekawymi pomysłami i odważnymi rozwiązaniami projektowymi. Jednym z tych kreatywnych rozwiązań jest butelka tego zapachu. Przedstawia zaciśniętą pięść, która jest zwieńczona srebrną czapką. Niezwykły design tych perfum sprawia, że ​​zapach ten jest bardzo popularny wśród młodych ludzi, ponieważ współcześni mężczyźni wolą kupować tylko te zapachy, które są modne i stylowe w określonym czasie lub są dość ekskluzywne.

Diesel Only The Brave zawiera subtelne i ciepłe nuty, które z powodzeniem podkreślają drzewne, skórzane podteksty. Nuty głowy zapachu zawierają cytrynę amalfi, mandarynkę i kilka kropel kolendry. Te składniki zaczynają się otwierać po tym, jak kilka kropli perfum przedostaje się do powietrza i zaczyna z nim współdziałać, wypełniając jednocześnie całe pomieszczenie przyjemnymi i delikatnymi aromatami. Nuty serca Diesel Only The Brave zawierają pikantne nuty, które są osiągane dzięki połączeniu kadzidła, rozmarynu i styraksu. Ostatni akord w tej kompozycji to połączenie nuty szlakowej. Ambra, cedr z Wirginii i skóra są w stanie podkreślić świeżość perfum, która ujawnia się w początkowych nutach. Ten zapach jest odpowiedni dla silnych i odważnych mężczyzn, którzy nie boją się trudności życiowych i odważnie idą przez życie. Są przyzwyczajeni do polegania tylko na sobie i na własnych siłach.

Perfumy Diesel Only The Brave potrafią podbić serca młodych dziewczyn, które od ukochanych oczekują głośnych słów, wymownych czynów i nieustannych wyznań miłości. Ten zapach stanie się niezastąpionym pomocnikiem w sprawach sercowych każdego mężczyzny, który zdecyduje się go kupić. Jasne odcienie aromatu mogą nadać każdemu mężczyźnie stylowy i elegancki wygląd, który z powodzeniem podkreśli dobre perfumy. A dzisiaj nie jest łatwo znaleźć naprawdę wartościowe perfumy spośród wielu zapachów oferowanych na rynku perfumeryjnym.

Krótki opis marki:

barcode do produktu