DKNY Golden Delicious woda perfumowana
DKNY Golden Delicious EDP Woda perfumowana 100 ml

woda perfumowana 100 ml

Cena :

230 205
Golden Delicious EDP woda perfumowana 30 ml - eau de parfum - edp

woda perfumowana 30 ml

Cena :

BRAK CENY

Golden Delicious EDP woda perfumowana 50 ml - eau de parfum - edp
woda perfumowana 50 ml

Cena :

193
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 100 ml, 30 ml, 50 ml
Charakterystyka: Damska
Polecany na: dzień
Nuta górna: śliwka, jabłko czerwone, kwiaty afrykańskiej pomarańczy
Nuta środkowa: róża, biała lilia, orchidea, konwalia
Nuta podstawy: drzewo sandałowe, piżmo, drzewo tekowe

Co zdobi kobietę i czyni ją jeszcze piękniejszą? Perfumy DKNY Golden Delicious została stworzona dla kobiet kochających luksus, złoto, szyk. Aromat królewski potrafi kusić, ekscytować, oczarować. Akordy kwiatowo-owocowe brzmią miękko, świeżo i elegancko. Zapach Golden Delicious zawiera kwiat pomarańczy, czerwone jabłko i śliwkę, różę, konwalię, orchideę i lilię, indonezyjski tek, drzewo sandałowe i piżmo. Stań się piękniejsza dzięki zapachowi DKNY Golden Delicious.

Zapach wywołuje burzę emocji w kontakcie ze skórą, jest delikatny i namiętny, wyjątkowy i pociągający. Stworzony specjalnie dla kobiet najbardziej zmysłowych i seksownych na świecie, zainspirowany zamiłowaniem do luksusu i biżuterii, Golden Delicious można nazwać królewskim jabłkiem rodziny Delicious, który jest w stanie zaspokoić najwyższe wymagania. DKNY Golden Delicious wyraża całą gamę emocji poprzez połączenie nut kwiatowych i soczystych owoców.

Perfumy ujawniają się dzięki eliksirowi z kwiatów drzewa pomarańczowego, nutom mirabelki i charakterystycznemu akordowi jabłka Golden Delicious. Czarujący bukiet białych róż, lilii Casablan, orchidei waniliowej i konwalii brzmi w sercu zapachu. Kompozycja kończy się pikantnymi nutami piżma, drzewa sandałowego i drewna tekowego. Zapach ma wzbudzać uczucia, podkreślać elegancję i arystokrację właściciela.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
DKNY Golden Delicious opinie

Brak opinii o tym produkcie