DKNY My NY woda perfumowana
DKNY My NY EDP Woda perfumowana 50 ml
woda perfumowana 50 ml

Cena :

BRAK CENY
DKNY My NY EDP woda perfumowana 100 ml
woda perfumowana 100 ml


Cena jedn. 2.59 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

259
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Opakowanie: 50 ml, 100 ml
Przeznaczenie: Dla kobiet
Rekomendacja: dzień
Akordy górne: malina, galbanum, ziarna różowego pieprzu
Akordy środkowe: frezja, jaśmin egipski, korzeń irysa
Akordy bazy: ambra, absolut wanilii, paczula, piżmo

Czy kochasz Nowy Jork tak, jak kochasz Donnę Karan? Utalentowana projektantka i odnosząca sukcesy kobieta biznesu, w taki czy inny sposób, poświęca wszystkie swoje prace tej wielkiej metropolii. A miasto z kolei dziękuje Donnie, nieustannie karmiąc ją nowymi, kreatywnymi pomysłami.

Nowy damski zapach DKNY My NY wyróżnia się ze znanej linii marki niezwykłą, futurystyczną butelką. Ta oryginalna koncepcja kreatywna została zaprojektowana w celu ucieleśnienia istoty nowoczesnego miasta: niesamowitego połączenia miejskiej dynamiki i romantycznego nastroju.

Ta lekka, błyszcząca kompozycja to jasna paleta bogatych kolorów kwiatowo-owocowych. Mój Nowy Jork napełni cię pozytywną energią i zainspiruje do odważnych czynów. Donna Karan DKNY My NY - jasny bukiet kwiatowo-szyprowy ucieleśnia duszę miasta - energiczny, pełen życia, wiecznie młody i niepodobne do niczego.

Pomysł tych oryginalnych perfum zainspirowany został wizerunkiem aktorki Rity Ory, która urodziła się w Kosowie, dorastała w Anglii, ale przyjechała do Nowego Jorku, aby zrealizować się w życiu, a w tym mieście osiągnęła szczyty kariery. Później to Rita Ora stała się reklamową twarzą zapachu. Perfumy Donna Karan DKNY My NY zaczynają się od połączenia malin, różowego pieprzu i galbanum. Następnie znajduje się serce egipskiego jaśminu, frezji i korzenia tęczówki. Bazę uzupełniają paczula, absolutna wanilia, piżmo i ambra.

Krótki opis marki:

barcode do produktu