Dolce & Gabbana Pour Homme woda toaletowa
Dolce & Gabbana Pour Homme EDT Woda toaletowa 125 ml
woda toaletowa 125 ml

PROMOCJA
Cena minimalna 284 

Cena jedn. 2.07 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

284 259
Dolce & Gabbana Pour Homme EDT woda toaletowa 75 ml
woda toaletowa 75 ml


PROMOCJA

Cena minimalna 232 

Cena jedn. 2.83 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

232 212
Dolce & Gabbana Pour Homme EDT woda toaletowa 200 ml
woda toaletowa 200 ml


Cena jedn. 1.88 zł/1 ml, w tym VAT

Cena :

375
 
Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 16 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie
PŁATNOŚCI
Pobranie
Przelew
Paynow
Cashbill
Pojemność: 125 ml, 75 ml, 200 ml
Przewidziany: Mężczyźni
Polecany na: dzień
Akord górny: neroli, bergamotka, owoce cytrusowe, mandarynka
Akord środkowy: lawenda, ziarno pieprzu, liść szałwii
Akord bazy: fasola tonka, tytoń, drewno cedrowe

Bardzo uroczy zapach Dolce & Gabbana Men został wprowadzony na rynek w 1994 roku przez światowej sławy dom mody. W 2008 roku ten niesamowity zapach został nagrodzony prestiżową nagrodą FiFi Award Fragrance Of The Year Men's Luxe. Niezapomniany zapach to prawdziwy klasyk męskich perfum. Od dawna stał się prawdziwym standardem doskonałego smaku i jasnym symbolem całego męskiego pokolenia.

Człowiek o tym przyjemnym zapachu nie lubi być w centrum uwagi, w każdym razie jest przyzwyczajony do bycia sobą. Jest bardzo wyrafinowany i elegancki, szarmancki na swój sposób, tradycyjny w wyglądzie, ale w pełni świadomy nowoczesnych trendów we wszystkich sferach życia. W społeczeństwie silniejszego seksu właściciel tego atrakcyjnego zapachu nie wyróżnia się celowo, jego wyjątkowy, sprzeczny charakter podkreśla jego jasna indywidualność, odzwierciedlająca jego niepowtarzalny styl. Kobiety podziwiają niesamowitą zdolność tego eleganckiego mężczyzny do prezentowania się w społeczeństwie, a mężczyźni, bez pokazywania widoku, zastanawiają się, jak się tego nauczyć. Atrakcyjność Dolce & Gabbana Men rozwija się dzięki górnym nutom zapachu, wyrażonym przez orzeźwiający wybuch cytrusów i bergamotki oraz ekscytujące nuty świeżych ziół. Wibrujące nuty serca kwiatowego koktajlu delikatnych, jasnych i oryginalnych pąków w połączeniu z pikantnymi przyprawami dają użytkownikowi głębokie poczucie męskości przeplatanej ze zmysłowością. Ospały, delikatnie tlący się szlak drogocennego bursztynu, cierpkich odcieni cedru, drzewa sandałowego, bobu tonka i seksownego piżma umiejętnie dopełnia poruszający krwią wizerunek właściciela perfum.

Zapach Dolce & Gabbana Men pomaga odkryć właściciela, pokazując jego najlepsze walory. Człowiek tego perfum jest naturalny, szczery, nie akceptuje kłamstw i oszustw w swoim życiu - jest prawdziwy. To marzenie każdej kobiety, przy takim mężczyźnie ulatują wszelkie lęki i wątpliwości, czuje się chroniona jak za kamiennym murem i stuprocentowa pewna, że ​​jest przez niego kochana. Ten klasyczny wygląd prawdziwego mężczyzny o silnej woli doskonale odzwierciedla perfumy Dolce & Gabbana Men.

Krótki opis marki:

barcode do produktu