Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dolce & Gabbana The One for Men EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

235 209
The One for Men EDT woda toaletowa 150 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 150 ml

Cena :

352 264
The One for Men EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt
EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

185 165
Pojemność: 100 ml, 150 ml, 50 ml
Profil: Męski
Data premiery: 2008
Promowany na: dzień, wieczór
Nuta górna: grejpfrut, bazylia, kolendra
Nuta środkowa: kwiat pomarańczy, kardamon, imbir
Nuta podstawy: drewno cedrowe, tytoń, ambra

Ta kompozycja perfum została opracowana na indywidualne zamówienie domu handlowego Dolce & Gabbana w 2008 roku. Klienci docenili otrzymane perfumy jako klasyczny zapach męski, który na długie lata stanie się jednym z najpopularniejszych wśród mężczyzn w każdym wieku. We współczesnych, kamiennych „dżunglach” megalopoli, najlepszym miejscu nasłonecznionym, największy kawałek „zdobyczy”, podobnie jak w zwykłych dzikich lasach, w naturalny sposób trafia do najsilniejszego. Lider zawsze pachnie zwycięstwem, pewnością siebie, co oznacza, że ​​pachnie jak Dolce & Gabbana The One.

To właśnie dla aktywnych przedstawicieli płci męskiej, przyzwyczajeni do poprawnego wyliczania własnych sił, stworzono ten zapach, w którego „duszy” jest miejsce zarówno dla owoców, jak i afrodyzjaków. Ciepły, przepełniony promieniami słońca, ozdobiony aromatami przypraw o męskim charakterze, co czyni go zmysłowym i wręcz zapierającym dech w piersiach. w tym samym czasie. Trio pomaga właścicielowi perfum nawet w improwizowanych akcjach - kierować się błyskawiczną i żelazną logiką, a nie ekscentrycznymi emocjami.Po rozwianiu pierwszych, topowych akordów-zwiastunów perfum Dolce & Gabbana The One, okres rozpoczyna się królowanie serca zapachu, ozdobionego „dzwonkowatymi odcieniami pomarańczy”., wśród których okresowo wyczuwalne są plamy pikantnego kardamonu, przecinane przez najsubtelniejsze aromaty imbirowej goryczki, orzeźwiające, jak kropla soku z cytryny, która przypadkowo spadła na ustach.

Punktem kulminacyjnym „Dolce & Gabbana The One” jest ambra - ukochana przez mieszkańców Emiratów, ogólnie rzecz biorąc, przez orientalnych mężczyzn, która ma moc rozpalić nawet najzimniejsze serca z pasją, do której żywiczno-kremowe estry cedru dodaje się drewno i słodki tytoń. Niepostrzeżenie wkradają się do duszy i niczym wierni pomocnicy intrygującej ambry wprawiają w drżenie serca kobiet.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dolce & Gabbana The One for Men opinie

Brak opinii o tym produkcie