Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dolce & Gabbana The One Sport EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

BRAK CENY

The One Sport EDT woda toaletowa 50 ml - eau de toilette - edt

EDT woda toaletowa 50 ml

Cena :

BRAK CENY

Zawartość: 100 ml, 50 ml
Charakterystyka: Mężczyźni
Promowany na: dzień
Akordy górne: rozmaryn, nuty wodne
Akordy środkowe: sekwoja, kardamon
Akordy bazy: paczula, piżmo

Kiedy znany dom mody podejmuje się stworzenia koncepcji perfum o nowym temacie, można spodziewać się czegoś naprawdę niesamowitego i niezapomnianego. Tak też stało się z eksperymentem z perfumami o tematyce sportowej od D&G: kultowy zapach Dolce & Gabbana The One Sport, który stał się nowością w 2012 roku, zdążył już znaleźć wielu fanów i zasłużył na tytuł stylowych perfum dla prawdziwych mężczyzn. Stworzenie niesamowitej wody toaletowej jest chęcią promowania sportu jako stylu życia, bez którego każdy dzień współczesnego mężczyzny byłby niepełny.

Twórcy Dolce & Gabbana The One Sport proponują przede wszystkim zobaczyć w sobie rywala, zarażonego pragnieniem ideału męskiej urody. Przedstawiciele wybitnego domu mody przyznali, że inspiracją dla tej niezwykłej kompozycji była pamięć o mistrzach olimpijskich i gladiatorach, którzy byli gotowi dać z siebie wszystko, aby upragnione zwycięstwo. Warto zauważyć, że duch Morza Śródziemnego jest wyraźnie wyczuwalny w samym zapachu, pomagając oderwać się od codzienności i nastroić, aby osiągnąć ambitne cele.

Jaki jest obraz idealnego mężczyzny, któremu udało się już zadowolić dynamiką Dolce & Gabbana The One Sport z niezapomnianą nutą? Ten przedstawiciel mężczyzn ma niewzruszoną pewność siebie i złożone spojrzenie na życie, dlatego jest przyzwyczajony do dążenia do sportu idealnego nie dla publicznego uznania, ale dla przyjemności treningu. Każdy nowy dzień jego życia przypomina prawdziwą rywalizację, dążenie do nieistniejącego ideału, dlatego taki współczesny gladiator bez wysiłku rozwiązuje wszystkie problemy, jakie stawia przed nim życie. A Twój ulubiony zapach, oparty na idei zwycięstwa, przyczynia się do jego silnego właściciela w tych łatwych przedsięwzięciach i ładuje energią pewności siebie.

Butelka ekskluzywnego bukietu perfum Dolce & Gabbana The One Sport została stworzona zgodnie z tradycyjnymi kanonami renomowanego producenta: masywność męskiej butelki skrywa lekkość jej przezroczystych form oraz nieważkość struktury zapachu i charakter składu przenosi impregnację na czerwono w postaci nazwy i atomizera.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dolce & Gabbana The One Sport opinie

Brak opinii o tym produkcie