Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dunhill 51.3N EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

122
Eau de Toilette
Profil: Męski
Rok wydania: 2009
Grupa zapachowa: pikantny, drzewny
Nuty głowy: pieprz czarny, różowy
Nuty serca: grejpfrut , ozon , rabarbar
Nuty bazy: wanilia , cedr , lawenda , drzewo sandałowe
Opakowanie: 100 ml

Dunhill 51.3 N to zapach dla stylowych mężczyzn, którzy wybierają wzniosłe cele. Zapnij pasy, idziemy w górę! Wyobraź sobie błękitne szczyty, lśniące promienie słońca, które rozświetlają chmury ze środka i jasny szybowiec pędzący pełną parą do Londynu, stolicy mody i miasta stylowych mężczyzn. 51,3 N to współrzędne geograficzne Londynu i tam właśnie zabiera nas Dunhill 51,3 N. Jasny, stylowy, modny, nowoczesny zapach jest stworzony dla silnych, pięknych, pewnych siebie pasjonatów, którzy potrafią przenosić góry dla wyznaczonego celu.

Dunhill 51.3 N Mężczyzna Don Juan, który podbija serca kobiet pierwszym uśmiechem. Jest zarozumiały, pewny siebie, wesoły i zawsze gotowy na przygodę; często słyszy z podziwem kochającego „zuchwałego”! przed kolejnym pocałunkiem. Dunhill 51.3 N jest przeznaczony dla liderów, którzy są gotowi do podejmowania decyzji i odpowiedzialności. Pokonaj granice norm i zasad za pomocą 51,3 N, zapomnij o wątpliwościach i niepowodzeniach, czas pokazać się światu!

51,3 N oznacza charyzmę, lot i oczekiwanie na przygodę. Ciesz się niebem, mocą i energią, które daje ci ten zapach, życie jest tak interesujące! Tak jak Paryż jest uważany za główne miasto mody damskiej, Londyn od dawna zdobył status światowej stolicy mody dla prawdziwych mężczyzn. Dlatego tak męski i energetyczny zapach zostało nazwane jego imieniem przez miasto z charakterem. Aura 51.3 N to siła i pewność siebie, czasami graniczące nawet z pewnością siebie. Człowiek z Dunhill to lew, orzeł, król, który nie może pozostać w cieniu. Jest młody, odważny i zdeterminowany, ale czy nie nazywa się ich bohaterami? Zapach wzmacnia twoją męskość, seksualność, dodaje pikanterii jasnemu koktajlowi męskiego ego, przywództwa i chłopięcej zuchwałości, który pozostaje w prawdziwym mężczyźnie bez względu na to, ile ma lat, osiemnaście czy pięćdziesiąt lat.

Zapomnij o drobnych problemach i zmartwieniach, przyszedł czas na wielkie zwycięstwa i upragnione osiągnięcia! Razem z 51,3 N możesz osiągnąć wszystko, co chcesz, ponieważ świat jest w twoich rękach - mówią twórcy perfum. Ten zapach ma wspierać wszystkie Twoje wysiłki, dodawać inspiracji i skupiać się na cechach prawdziwego mężczyzny, który ma odwagę, pewność siebie, energię. Zanurz się w wodospadzie nowych wrażeń z 51,3 N, mocniej zapnij pasy, nabieramy wysokości i jedź do Londynu, cudownego miasta, w którym zawsze jesteś kochany i oczekiwany!

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dunhill 51.3N opinie

Brak opinii o tym produkcie