Stan produktu: Nowy
Wysyłka w ciągu 1 - 3 dni
DOSTAWA
Koszt dostawy:
Kurier DPD 14 zł - przelew na konto
Kurier DPD 20 zł - pobranie

Warianty:

Dunhill Black EDT Woda toaletowa 100 ml

EDT woda toaletowa 100 ml

Cena :

119
Eau de Toilette
Płeć: Mężczyzna
Rok wydania: 2008
Grupa zapachowa: drzewiasty
Nuty głowy: jaśmin, zielona pokrzywa, lawenda
Nuty serca: jaśmin, lawenda
Nuty bazy: drewno gwajakowe, cedr
Opakowanie: 100 ml

Aromat męskiej siły i wdzięku, wzruszające przeplatanie się delikatnych i intensywnych akordów nutowych - oto Dunhill Black. Perfumy zostały wydane w 2008 roku i od tego czasu stały się skupieniem siły i męskiej atrakcyjności, uroku i pasji. Taki szlachetny aromatyczny koktajl powstał specjalnie dla tych mężczyzn, którzy znają wartość siebie, swój wygląd i talenty. Ten dodatek nie jest dla narcyza, ale dla tego przedstawiciela silnej połowy ludzkości, który wie, jak przyciągnąć uwagę i oczarować. Kobiety mają bzika na punkcie zmysłowej, kontrastującej aury perfum Dunhill Black, ponieważ tylko ich urok i pikanteria tworzą niewyobrażalny emocjonalny kontrast między delikatnym romansem, wytrzymałością charakteru i żelazną siłą woli. Dlatego właściciel tego arystokratycznego zapachu nigdy nie pozostaje bez uwagi płci przeciwnej, której przedstawiciele entuzjastycznie i pokornie poddają się, a nawet są mu posłuszni.

Aromatyczny bukiet Dunhill Black opiera się na połączeniu pikantnej zielonej pokrzywy, tworząc akcent niewyobrażalny w swej jasności i zmysłowości. Świeżość lawendy i dotyk jaśminu splatają się ze sobą, aby mężczyzna mógł wybrać sobie pożądaną hipostazę i ulubioną rolę. Może być romantyczny i delikatny, jak nakazują nuty otwierające, lub może stać się przebiegły i uwodzicielski, podkreślony nutami serca. Motywy kwiatowe nut serca przekazują całą pasję i zmysłowość bukietu. Jednak prawdziwą ozdobą zapachu jest seksowna drzewna podstawa z drzewa gwajakowego i potężnego cedru.

Dunhill Black staje się symbolem indywidualizmu i szlachetności, atrybutem odważnego i pewnego siebie człowieka, który potrafi wykazać się powściągliwością i spokojem, potrafi walczyć na miejscu z pragnieniem przygody i bezprecedensowym awanturnictwem, nietypowym dla mężczyzn tego statusu i styl. Zapach przemienia go w obraz najbardziej odpowiedni dla mężczyzny-właściciela, przyciągając wzrok i podbijając serca kobiet z niespotykaną łatwością.

Krótki opis marki:

barcode do produktu
Dunhill Black opinie

Brak opinii o tym produkcie